Menu Zavřeno

Online registrace – Štěpánský běh Kyjov 2023

ONLINE REGISTRACE. Je to tady! Pokrok se nedá zastavit. DOPORUČUJEME zvolit tuto variantu registrace. Proč?> Protože tím ušetříte svůj i náš drahocený čas před závodem.
> Nebudete muset stát dvě fronty, ale jen vyzvednete startovní číslo s čipem.
> Protože to pomůže organizaci závodu a sníží se počet chyb.
> Odměnou pro nás všechny budou rychlé a přesné výsledky a vyhlášení nejlepších bezprostředně po doběhu s vámi vytvořenou výbornou atmosférou,
> BUDETE TO MÍT LEVNĚJŠÍ než registrující se na místě.

Prostě samá pozitiva a jistoty.

Postup:

> STAČÍ pomocí svých chytrých telefonů OTEVŘÍT NÍŽE UVEDENÝ QR KÓD a vyplnit pár údajů o sobě. Kdo nemáte chytrý telefon, nebo ho máte jen na parádu, klikněte na tento odkaz: https://www.atletikauni.cz/cz/s2532/Kalendar-akci/Seznam-akci/c3148-Registrace-na-akci/re231-Stepansky-beh-Kyjov-26-12-2023

> Do emailu vám následně přijde potvrzovací email s údaji k platbě startovného ve výši 200 Kč a další QR kód, který k snadné platbě startovného můžete použít. Mládežnické kategorie se registrují, ale neplatí startovné. Na výzvu k platbě nereagujte.

V PŘÍKAZU PLATBY JE NUTNÉ UVÉST JMÉNO ZÁVODNÍKA!

Pokud jméno neuvedete, nezjistíme kdo peníze poslal a vy budete muset na místě zaplatit startovné ZNOVU. V den závodu nebude možné platby ověřovat. Reklamace budeme řešit po závodě následující den.

ONLINE REGISTRACE BUDE FUNGOVAT POUZE DO 22.12. DO 24:00 HODIN. 

Následně se budete moci registrovat z závodu na místě se startovným 250 Kč.

Těšíme se na vás. Štěpánskému běhu ZDAR.