Menu Zavřeno

61. ročník Štěpánského běhu se nezadržitelně blíží

Rok 2023 nám ubíhá mílovými kroky, blíží se ke svému závěru a tak je mojí milou povinností informovat Vás touto cestou o nadcházejícím 61. ročníku Štěpánského běhu v Kyjově, který tím vstoupí do sedmé dekády své existence. 

S potěšením si Vám dovoluji oznámit, že přípravy na nový ročník jsou již v plném proudu a pevně věříme, že se nám podaří úspěšně navázat na loňský jubilejní 60. ročník, který se po předchozích dvou redukovaných ročnících uskutečnil v úplném formátu a k našemu potěšení účastníci zachovali našemu závodu přízeň, kterou projevili svou hojnou účastí.

Velkou změnou bude novinka v rozhodcovském servisu, kdy poprvé za naší organizace závodu budou časy závodníků měřeny prostřednictvím čipů. Tímto krokem chceme posunout dál kvalitu servisu poskytovaného účastníkům závodu, ale i přítomným divákům. Závodníci i diváci jistě ocení prezentaci průběžných výsledků závodu již v jeho průběhu a rychlé zpracování konečných výsledků. Vyhlášení vítězů tak bude moci proběhnout bez zbytečné časové prodlevy. Bonusem také bude možnost předregistrace závodníků prostřednictvím webové aplikace, čímž se zjednoduší a zrychlí proces ranní registrace závodníků. Odkaz na registraci včas zveřejníme na webu i Facebooku. Možnost registrace závodníků až na místě však zůstane i nadále zachována (viz. propozice).

Těšíme se brzy na viděnou v Kyjově!

Za spolek Štěpánský běh v Kyjově z.s., Jan Kundrata, předseda výboru