|
Již podesáté zde vyhrál český reprezentant Michael Nejedlý a tak putovní pohár je již natrvalo |
|
jeho majetkem. Ani silný mráz neodradil téměř devadesátku běžců k proběhnutí po vánočním |
|
hodování a tak se v Kyjově diváci na staré trati U Vodojemu nenudili. V ženách zvítězila |
|
Miroslava Knapková z Brna. |
|
|
|
|
|
|
|
|
Absolutní pořadí: Muži, Ženy, Muži nad 40,50,60 let, Dorost, Junior |
5,5 km |
|
poř. |
kategorie |
čas |
příjmení a jméno |
ročník |
oddíl/klub |
body |
1. |
Muži |
0:16:51 |
Nejedlý Michael |
1969 |
Kablo Kladno |
600 |
2. |
Muži |
0:16:58 |
Kučera Martin |
1980 |
VSK Univerzita Brno |
597 |
3. |
Muži |
0:17:08 |
Čotov Ivan |
1966 |
Ekodrill Zlín |
594 |
4. |
Muži |
0:17:14 |
Blaha Tomáš |
1976 |
Ak Kroměříž |
591 |
5. |
Muži |
0:17:49 |
Matyáš Radim |
1975 |
SBK WiKY Kyjov |
588 |
6. |
MUŽI 40 |
0:17:50 |
Klimeš Pavel |
1958 |
SBK WiKY Kyjov |
585 |
7. |
DOROSTENCI |
0:17:52 |
Paulík Roman |
1988 |
Lokomotiva Břeclav |
582 |
8. |
Muži |
0:17:55 |
Stindl Jan |
1974 |
Sl.Sl.Uh.Hradiště |
579 |
9. |
JUNIOŘI |
0:18:28 |
Kubalák Jiří |
1986 |
UNI Brno |
576 |
10. |
JUNIOŘI |
0:18:38 |
Steiner Tomáš |
1986 |
ZŠ LP Vyškov |
573 |
11. |
Muži |
0:18:38 |
Rehuš Lubomír |
1985 |
AŠK Grafobal Skalica |
570 |
12. |
Muži |
0:18:41 |
Brožík Jiří |
1971 |
AK Hodonín |
567 |
13. |
MUŽI 40 |
0:18:41 |
Nenička Pavel |
1963 |
Vlkoš |
564 |
14. |
Muži |
0:19:00 |
Portašík Patrik |
1983 |
AŠK Grafobal Skalica |
561 |
15. |
Muži 50 |
0:19:19 |
Šmýd Jaroslav |
1955 |
BK Hodonín |
558 |
16. |
MUŽI 40 |
0:19:21 |
Chrenka Jozef |
1957 |
AŠK Grafobal Skalica |
555 |
17. |
Muži |
0:19:27 |
Miškeřík Jan |
1967 |
SBK WiKY Kyjov |
552 |
18. |
Muži |
0:19:34 |
Palkovič Tomáš |
1985 |
Junior Holíč |
549 |
19. |
MUŽI 40 |
0:19:50 |
Portašík Peter |
1963 |
AŠK Grafobal Skalica |
546 |
20. |
MUŽI 40 |
0:19:53 |
Doubrava Jiří |
1962 |
SBK WiKY Kyjov |
543 |
21. |
Muži 40 |
0:20:02 |
Matějík Jan |
1964 |
VHS Plus Veselí nad Mor. |
540 |
22. |
MUŽI 40 |
0:20:06 |
Slivka Miloš |
1957 |
SBK WiKY Kyjov |
537 |
23. |
DOROSTENCI |
0:20:12 |
Jedlička Roman |
1989 |
ZŠ LP Vyškov |
534 |
24. |
Muži |
0:20:25 |
Durďák Luděk |
1977 |
AK Hodonín |
531 |
25. |
MUŽI 40 |
0:20:31 |
Mikula Miroslav |
1957 |
Radošovce |
528 |
26. |
MUŽI 40 |
0:20:43 |
Guliš Václav |
1959 |
Dolní Bojanovice |
525 |
27. |
ŽENY |
0:20:49 |
Knapková Miroslava |
1980 |
Brno |
522 |
28. |
Muži |
0:20:57 |
Vašíček Zdeněk |
1980 |
Vracov |
519 |
29. |
MUŽI 40 |
0:20:59 |
Palkovič Pavol |
1959 |
Junior Holíč |
516 |
30. |
DOROSTENCI |
0:21:03 |
Slezák Tomáš |
1989 |
AK Hodonín |
513 |
31. |
DOROSTENCI |
0:21:04 |
Bulva Robert |
1989 |
WIKY Kyjov |
510 |
32. |
MUŽI 40 |
0:21:12 |
Smolíček Milan |
1960 |
Myjava |
507 |
33. |
DOROSTENCI |
0:21:23 |
Kyněra Petr |
1988 |
SDH Mistřín |
504 |
34. |
Muži 50 |
0:21:26 |
Gottwald Václav |
1955 |
Křižanovice |
501 |
35. |
Muži 50 |
0:21:30 |
Bartál Lubomír |
1951 |
BK Hodonín |
498 |
36. |
JUNIORKY |
0:21:36 |
Chovancová Jaroslava |
1986 |
VSK Brno – Hrubá Vrbka |
495 |
37. |
Muži |
0:21:37 |
Chovanec Michael |
1977 |
Hrubá Vrbka |
492 |
38. |
Muži |
0:21:39 |
Výstup Aleš |
1977 |
Čejč |
489 |
39. |
Muži 50 |
0:21:46 |
Rízek Milan st. |
1953 |
TTK RM Skalica |
486 |
40. |
MUŽI 40 |
0:21:50 |
Selucký Jiří |
1965 |
Kyjov |
483 |
41. |
MUŽI 40 |
0:21:51 |
Korvas Josef |
|
BK Hodonín |
480 |
42. |
DOROSTENCI |
0:21:56 |
ZAVADIL Stanislav |
1992 |
ZŠ LP Vyškov |
477 |
43. |
MUŽI 41 |
0:21:59 |
Hrabec Bohumil |
1960 |
VK Kroměříž |
474 |
44. |
Muži 60 |
0:22:02 |
Joch František |
1941 |
ARIMO Strážnice |
471 |
45. |
Muži |
0:22:03 |
Steiner Richard |
1972 |
Moravský Písek |
468 |
46. |
MUŽI 40 |
0:22:04 |
Mecl Karel |
1963 |
BK Hodonín |
465 |
47. |
DOROSTENCI |
0:22:08 |
Tesařík Pavel |
1989 |
AK Kyjov |
462 |
48. |
MUŽI 40 |
0:22:20 |
Musil Ladislav |
1956 |
SK Slavičín |
459 |
49. |
DOROSTENCI |
0:22:31 |
Moudrý Emil |
1989 |
AK Kyjov |
456 |
50. |
ŽENY |
0:22:39 |
Hynštová Marie |
1957 |
ZŠ LP Vyškov |
453 |
51. |
Muži |
0:22:41 |
Šmýd Ladislav |
1973 |
Vracov |
450 |
52. |
Muži 50 |
0:22:45 |
Prčík Antonín |
1955 |
Orel Dolní Bojanovice |
447 |
53. |
Muži |
0:22:48 |
Zeman Vítězslav |
1985 |
WIKY Kyjov |
444 |
54. |
Muži |
0:22:51 |
Trnka Roman |
1972 |
Skalica |
441 |
55. |
Muži |
0:22:52 |
Držík Miroslav |
1977 |
Skalica |
438 |
56. |
MUŽI 40 |
0:22:57 |
Rajčák Anton |
1960 |
Radošovce |
435 |
57. |
ŽENY |
0:23:02 |
Hajzlerová Magda |
1973 |
AHA Vyškov |
432 |
58. |
Muži |
0:23:04 |
Nenička Dušan |
1968 |
Vlkoš |
429 |
59. |
ŽENY |
0:23:21 |
Klimešová Jana st. |
1963 |
SBK WiKY Kyjov |
426 |
60. |
Muži 50 |
0:23:28 |
Kožíšek Dušan |
1955 |
Skalica |
423 |
61. |
MUŽI 40 |
0:23:39 |
Hruška František |
1962 |
Malá Vrbka |
420 |
62. |
Muži 60 |
0:23:51 |
Karas Karel |
1945 |
BK Hodonín |
417 |
63. |
DOROSTENCI |
0:24:03 |
Bednář Tomáš |
1988 |
AK Kyjov |
414 |
64. |
Muži 60 |
0:24:04 |
Janota Michal |
1945 |
AŠK Grafobal Skalica |
411 |
65. |
DOROSTENCI |
0:24:05 |
Hašpica David |
1988 |
Cyklo Kyjov |
408 |
66. |
Muži 60 |
0:24:21 |
Hána Květoslav |
1937 |
VHS plus Veselí nad Mor. |
405 |
67. |
DOROSTENKY |
0:25:11 |
Smékalová Soňa |
1989 |
Lokomotiva Břeclav |
402 |
68. |
MUŽI 40 |
0:25:12 |
Pavlík Jan |
1958 |
AŠK Grafobal Skalica |
399 |
69. |
MUŽI 40 |
0:25:13 |
Petrák Dušan |
1956 |
TTK RM team Skalica |
396 |
70. |
ŽENY |
0:25:14 |
Durnová Marta |
1964 |
SBK WiKY Kyjov |
393 |
71. |
Muži 50 |
0:25:36 |
Guček Otto |
1950 |
AŠK Grafobal Skalica |
390 |
72. |
Muži |
0:25:39 |
Slížek Kamil |
1982 |
AK Kyjov |
387 |
73. |
MUŽI 40 |
0:25:40 |
Šikuta Michal |
1969 |
AK Kyjov |
384 |
74. |
Muži |
0:25:50 |
Kundrata Jan |
|
AK Kyjov |
381 |
75. |
Muži 50 |
0:25:57 |
Buchta Pavol |
1946 |
AŠK Grafobal Skalica |
378 |
76. |
Muži |
0:26:16 |
Novák Petr |
1973 |
Kyjov |
375 |
77. |
Muži |
0:26:43 |
Havlíček Michal |
1971 |
ACES team Karlovy Vary |
372 |
78. |
Muži 50 |
0:27:05 |
Foretník František |
1951 |
Krumvíř |
369 |
79. |
Muži 50 |
0:28:05 |
Čerešňa Dušan |
1952 |
Obec Krajné |
366 |
80. |
DOROSTENCI |
0:28:12 |
Milde Radek |
1990 |
Sokol Kostelec |
363 |
81. |
DOROSTENCI |
0:28:13 |
Pernica Štěpán |
1988 |
Sokol Kostelec |
360 |
82. |
DOROSTENCI |
0:28:30 |
Lunga Ladislav |
1989 |
ZŠ Joklíka Kyjov |
357 |
83. |
Muži 50 |
0:29:26 |
Zrutta Pavol |
1952 |
Myjava |
354 |
84. |
Muži |
0:29:53 |
Šišák Igor |
1976 |
Kyjov |
351 |
85. |
Muži 60 |
0:30:51 |
Roučka Rudolf |
1939 |
Junior Holíč |
348 |
86. |
ŽENY |
0:31:34 |
Pulkrábková Staňka |
1978 |
VK Kroměříž |
345 |
87. |
MUŽI 40 |
0:31:37 |
Šlampa Pavel |
1960 |
AK Kyjov |
342 |
* |
DOROSTENCI |
vzdal |
Vágner Adam |
1988 |
Cyklo Kyjov |
* |
|
|
|
|
|
|
|
|
MLADŠÍ ŽÁCI |
1992 – 1993 |
|
2 000 m |
|
1. |
ML.ŽÁCI |
7:19 |
ZAVADIL Stanislav |
1992 |
ZŠ LP Vyškov |
|
2. |
ML.ŽÁCI |
8:01 |
LUNGA DAVID |
1992 |
Cyklo Kyjov |
|
3. |
ML.ŽÁCI |
8:03 |
ANTÁLEK LUKÁŠ |
1992 |
AK KYJOV |
|
4. |
ML.ŽÁCI |
10:51 |
AGRESTA CLAUDIO |
1993 |
Cyklo Kyjov |
|
5. |
ML.ŽÁCI |
10:10 |
Kubalák Dominik |
1994 |
AK Hodonín |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
MLADŠÍ ŽÁKYNĚ |
1992 – 1993 |
|
2 000 m |
|
poř. |
kategorie |
čas |
příjmení a jméno |
ročník |
oddíl/klub |
|
1. |
ML.ŽÁKYNĚ |
8:27 |
PAZOURKOVÁ LENKA |
1993 |
AK KYJOV |
|
2. |
ML.ŽÁKYNĚ |
9:02 |
RAJSIGLOVÁ MARKÉTA |
1993 |
AK KYJOV |
|
3. |
ML.ŽÁKYNĚ |
9:09 |
DRMOLOVÁ JITKA |
1993 |
AK KYJOV |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
STARŠÍ ŽÁKYNĚ |
1990 – 1991 |
|
2 000 m |
|
poř. |
kategorie |
čas |
příjmení a jméno |
ročník |
oddíl/klub |
|
1. |
ST.ŽÁKYNĚ |
7:38 |
HÁLOVÁ HANA |
1991 |
AK KYJOV |
|
2. |
ST.ŽÁKYNĚ |
8:08 |
DĚKANOVÁ HANA |
1990 |
ZŠ LP VYŠKOV |
|
3. |
ST.ŽÁKYNĚ |
9:01 |
DOUBRAVOVÁ LUCIE |
1991 |
AK KYJOV |
|
4. |
ST.ŽÁKYNĚ |
9:26 |
LUNGA TOMÁŠ |
1990 |
Cyklo Kyjov |
|
5. |
ST.ŽÁKYNĚ |
10:45 |
TRÁVNÍČKOVÁ SABINA |
1991 |
Krumvíř |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
STARŠÍ ŽÁCI |
1990 – 1991 |
|
2 000 m |
|
poř. |
kategorie |
čas |
příjmení a jméno |
ročník |
oddíl/klub |
|
1. |
ST.ŽÁCI |
6:31 |
BAJZA JAKUB |
1990 |
Zubří |
|
2. |
ST.ŽÁCI |
7:17 |
RONEK MARTIN |
1990 |
AK KYJOV |
|
3. |
ST.ŽÁCI |
7:31 |
SVOBODA JAN |
1990 |
ZŠ LP VYŠKOV |
|
4. |
ST.ŽÁCI |
7:56 |
MOUDRÝ Vladimír |
|
AK KYJOV |
|
5. |
ST.ŽÁCI |
7:57 |
Drmola František |
1991 |
AK KYJOV |
|
6. |
ST.ŽÁCI |
8:04 |
BUDÍK MAREK |
1991 |
AK KYJOV |
|
7. |
ST.ŽÁCI |
8:05 |
Gazda Josef |
1990 |
AK KYJOV |
|
8. |
ST.ŽÁCI |
8:05 |
SCHÜTZ STANISLAV |
1991 |
AK KYJOV |
|
9. |
ST.ŽÁCI |
8:37 |
Měsíček Jakub |
1990 |
AK KYJOV |
|
10. |
ST.ŽÁCI |
9:16 |
Hruboš Tomáš |
1991 |
Cyklo Kyjov |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
PŘÍPRAVKA – HOŠI |
1994 a mladší |
|
500 m |
|
|
kategorie |
čas |
příjmení a jméno |
ročník |
oddíl/klub |
|
|
Pří – HOŠI |
neměřeno |
Drmola Adam |
1994 |
AK KYJOV |
|
|
Pří – HOŠI |
neměřeno |
Michna Lukáš |
1995 |
Krumvíř |
|
|
Pří – HOŠI |
neměřeno |
Hašlík Igor |
|
AK KYJOV |
|
|
Pří – HOŠI |
neměřeno |
Dvořák Patrik |
1997 |
Krumvíř |
|
|
Pří – HOŠI |
neměřeno |
ŠIKUTA ERIK |
1996 |
AK KYJOV |
|
|
Pří – HOŠI |
neměřeno |
Šlampa Jakub |
1994 |
AK KYJOV |
|
|
Pří – HOŠI |
neměřeno |
Daví Salvátor |
2000 |
Dubňany |
|
|
Pří – HOŠI |
neměřeno |
Kubalák Dominik |
1994 |
AK Hodonín+ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
PŘÍPRAVKA – DÍVKY |
1994 a mladší |
|
500 m |
|
|
kategorie |
čas |
příjmení a jméno |
ročník |
oddíl/klub |
|
|
Pří – DÍVKY |
neměřeno |
Stainerová Michaela |
1998 |
Moravský Písek |
|
|
Pří – DÍVKY |
neměřeno |
Stainerová Erika |
2001 |
Moravský Písek |
|
|
Pří – DÍVKY |
neměřeno |
Daví Elizabeta |
|
Dubňany |
|