Výsledky 2012

ŠTĚPÁNSKÝ BĚH V KYJOVĚ
Kyjov 26.12.2012 50.ročník
Absolutní pořadí / 5,5 km
C.poř. kategorie/pořadí čas číslo příjmení a jméno ročník oddíl/klub body
1 Muži 1 17:28 129 Paulík Roman 1988 Lokomotiva Břeclav 600
2 Dorostenci 1 18:24 121 Sasínek Filip 1996 AK Hodonín 597
3 Muži 2 19:10 90 Durďák Luděk 1977 SDH Rohatec 594
4 MUŽI 40 1 19:26 38 Nikodém Milan 1967 Myjava 591
5 Muži 3 19:40 95 Tomčal Dušan 1973 AK Hodonín 588
6 Muži 4 19:42 114 Němeček Jiří 1982 AHA Vyškov 585
7 Muži 5 19:50 37 Klíma Tomáš 1989 Ekolteam 582
8 Muži 6 19:54 162 Zalubil Zdenko 1984 AŠK Grafobal Skalica 579
9 Muži 7 19:58 155 Michalčík Pavol 1980 Spartak Myjava 576
10 MUŽI 40 2 19:59 96 Miškeřík Jan 1967 Lipov 573
11 MUŽI 50 1 20:09 141 Hutyra Jaroslav 1962 Spartak Myjava 570
12 Dorostenky 1 20:10 165 Korvasová Tereza 1996 AK Hodonín 567
13 Muži 8 20:17 224 Matyáš Radim 1975 SBK WIKY Kyjov 564
14 Muži 9 20:18 183 Bellay Peter 1988 TriVelo Rohatec 561
15 Muži 10 20:18 170 Machalínek Tomáš 1974 Kyjov 558
16 Muži 11 20:20 187 Bárta Jaroslav 1982 SBK WIKY Kyjov 555
17 Dorostenci 2 20:21 156 Buchanec Radim 1995 TJ Spartak Myjava 552
18 MUŽI 40 3 20:22 48 Hajzler Jiří 1963 AHA Vyškov 549
19 Muži 12 20:22 130 Zavadil Tomáš 1981 AŠK Grafobal Skalica 546
20 MUŽI 40 4 20:23 43 Brožík Jiří 1971 BK Hodonín 543
21 Muži 13 20:34 85 Šedík Pavel 1985 HBK Kyjov 540
22 Muži 14 20:36 135 Jánoš Pavol 1984 BKVP Malacky 537
23 MUŽI 40 5 20:37 178 Kudrna Pavel 1968 EPS Kunovice 534
24 MUŽI 50 2 20:39 54 Veverka Josef 1958 AC Čejkovice 531
25 MUŽI 50 3 20:42 51 Guliš Václav 1959 Dolní Bojanovice 528
26 ŽENY 1 20:43 190 Knapková Mirka 1980 Brno 525
27 Muži 15 20:46 209 Polakovič Marek 1985 Senica 522
28 MUŽI 40 6 20:48 176 Minařík Miroslav 1971 EPS Kunovice 519
29 Muži 16 20:50 204 Žigo Martin 1989 behame.sk 516
30 Dorostenci 3 20:52 11 Bůček Jaroslav 1997 Kyjov 513
31 Muži 17 20:58 199 Jagoš jiří 1992 Velká nad Veličkou 510
32 MUŽI 40 7 21:01 144 Portášik Peter 1963 AŠK Grafobal Skalica 507
33 MUŽI 40 8 21:03 205 Selucký Jiří 1965 Kyjov 504
34 Muži 18 21:16 105 Nosek Dalibor 1977 Kompava H-tratlon team 501
35 ŽENY 2 21:32 163 Pospíšilová Irena 1983 AHA Vyškov 498
36 MUŽI 40 9 21:40 64 Brezovský Dušan 1965 Gbelskí strýci 495
37 Muži 19 21:54 98 Zimáček Petr 1977 SDH Čeložnice 492
38 Muži 20 22:02 229 Hajtmar Luboš 1987 AHA Vyškov 489
39 MUŽI 50 4 22:03 145 Smolíček Milan 1960 Spartak Myjava 486
40 Muži 21 22:04 208 Selucký Jan 1991 Kyjov 483
41 MUŽI 50 5 22:07 68 Chrenka Jozef 1957 AŠK Grafobal Skalica 480
42 Muži 22 22:10 182 Bellay Ján 1982 Skalica 477
43 Muži 23 22:15 137 Měsíček Jakub 1990 Družba Bukovany 474
44 MUŽI 40 10 22:23 87 Tomeček Antonín 1968 Forrest gump Blatnice 471
45 ŽENY 35 1 22:26 94 Kadlecová Jana 1977 AK Hodonín 468
46 MUŽI 40 11 22:29 53 Baják Marek 1972 TJ SOKOL Velké Bílovice 465
47 MUŽI 50 6 22:31 153 Medlen Marián 1960 Sekov Senica 462
48 Muži 24 22:34 188 Markov Daniel 1988 Krmelín 459
49 Muži 25 22:36 191 Divácký Vladimír 1974 Svatobořice 456
50 MUŽI 50 7 22:39 74 Topor Jaroslav 1954 Sten Holíč 453
51 Muži 26 22:42 173 Halas petr 1973 AHA Vyškov 450
52 MUŽI 50 8 22:43 169 Bartoš Libor 1961 Hodonín 447
53 MUŽI 40 12 22:45 71 Chocholáček Blažej 1966 Junior Holíč 444
54 Muži 27 22:52 157 Cerman Ivo 1991 Kyjov 441
55 MUŽI 50 9 22:55 70 Baumgartner Eduard 1957 Radošovce 438
56 MUŽI 40 13 22:56 184 Kaňa Miroslav 1968 Mikulčice 435
57 Juniorky 1 22:58 181 Slaníková Adriana 1993 SK Kraso Uh.Hradiště 432
58 Muži 28 22:59 159 Černý Jiří 1981 Kyjov 429
59 MUŽI 40 14 23:00 206 Selucký Zbyněk 1968 Kyjov 426
60 Muži 29 23:02 158 Vojtek Jonáš 1991 Kyjov 423
61 MUŽI 60 1 23:04 33 Varmuža Vladimír 1950 BK Hodonín 420
62 MUŽI 60 2 23:14 50 Bartál Lubomír 1951 BK Hodonín 417
63 Muži 30 23:19 198 Hrach Karel 1976 Míto 414
64 ŽENY 3 23:28 83 Hálová Hana 1991 AK Kyjov 411
65 Muži 31 23:29 107 Čeda Josef 1984 SDH Čeložnice 408
66 Muži 32 23:31 127 Komín Bohuslav 1976 Fryšták 405
67 MUŽI 50 10 23:40 32 Hradil Stanislav 1958 BK Hodonín 402
68 Dorostenci 4 23:49 194 Sasínek Patrik 1997 AK Hodonín 399
69 Dorostenci 5 23:50 122 Džuba Ondřej 1997 AK Hodonín 396
70 MUŽI 40 15 23:51 126 Ujhelyi Ján 1968 TJ Unín 393
71 ŽENY 45 1 23:52 40 Durnová Marta 1964 BRANOPAC Veselí n.M. 390
72 MUŽI 40 16 23:55 134 Haba Milan 1970 AC Malacky 387
73 MUŽI 40 17 24:01 160 Balšík Jiří 1967 Kyjov 384
74 Muži 33 24:05 217 Tesařík Pavel 1989 Kyjov 381
75 Muži 34 24:06 139 Šmýd Ladislav 1973 Vracov 378
76 Muži 35 24:07 214 Kalianko štěpán 1975 TTC Olomouc 375
77 MUŽI 40 18 24:22 75 Pjajčík Vít 1969 Kanoistika ONV 372
78 MUŽI 50 11 24:23 167 Doubrava Jiří 1962 SBK WIKY Kyjov 369
79 ŽENY 35 2 24:30 189 Stoličná Zuzana 1968 RUNFOR FUN Bratislava 366
80 Junioři 1 24:33 200 Šlampa Jakub 1994 AK Hodonín 363
81 ŽENY 4 24:41 220 Michálková Renata 1981 Slovan Luhačovice 360
82 MUŽI 65 1 24:45 97 Joch František 1941 ARIMO Strážnice 357
83 MUŽI 40 19 24:56 211 Rosypal Karel 1959 Krumvíř 354
84 ŽENY 5 24:57 113 Suráková Lenka 1990 AHA Vyškov 351
85 MUŽI 40 20 24:58 164 Korvas Josef 1964 BK Vnorovy 348
86 MUŽi 50 12 25:04 125 Buchta Pavol 1954 Skalica 345
87 MUŽI 50 13 25:06 222 Kocák Ferdinand 1957 Gbelski strýci 342
88 ŽENY 45 2 25:09 142 Portášiková Anna 1963 AŠK Grafobal Skalica 339
89 Junioři 2 25:17 221 Tesařík Tomáš 1994 Kyjov 336
90 MUŽI 60 3 25:22 197 Kresánek Miroslav 1949 Bratislava 333
91 Muži 36 25:34 226 Smékal Libor 1975 Cetkovice 330
92 MUŽI 50 14 25:38 123 Petrák Dušan 1956 Skalica 327
93 Muži 37 25:39 104 Molák David 1992 SDH Svatobořice 324
94 MUŽI 38 25:40 171 Tureček Tomáš 1979 Eurolamp s.r.o. 321
95 MUŽI 40 21 25:44 138 Kozel Dušan 1963 Kroměříž 318
96 MUŽI 65 2 25:49 45 Karas Karel 1945 Běžecký klub Hodonín 315
97 MUŽI 50 15 25:56 193 Švanyga Jiří 1954 Rohatec 312
98 MUŽI 50 16 25:57 55 Prčík Antonín 1955 Město Hodonín 309
99 MUŽI 65 3 26:00 128 Hajossy Miroslav 1946 Koválov 306
100 Muži 39 26:12 228 Tůma Jiří 1981 Velí nad Moravou 303
101 ŽENY 6 26:14 215 Fajtová Megy 1981 Fitstyle 300
102 MUŽI 40 22 26:15 179 Bábík Antonín 1963 TJ Mogul Vacenovic 297
103 MUŽI 40 23 26:22 44 Mecl Karel 1963 BK Hodonín 294
104 ŽENY 35 3 26:39 63 Horňáčková Irena 1970 Veselí nad Mor. 291
105 MUŽI 40 24 26:49 210 Slanina Miloslav 1968 Kostelec 288
106 MUŽI 65 4 26:56 111 Kocák Ján 1940 Junior Holíč 285
107 ŽENY 7 26:59 150 Kršňáková Lucie 1983 Kyjov 282
108 Muži 40 27:00 108 Bábíček Martin 1987 SDH Čeložnice 279
109 MUŽI 60 4 27:03 154 Tirpák Ondrej 1948 Senica 276
110 MUŽI 40 25 27:10 146 Kostelánský Pavel 1972 VHS PLUS Veselí nad Mor 273
111 MUŽI 65 5 27:16 180 Janota Michal 1945 AŠK Grafobal Skalica 270
112 MUŽI 40 26 27:18 9 Lecián Petr 1971 Kyjov 267
113 MUŽI 50 17 27:19 16 Lecián Josef 1957 Kyjov 264
114 MUŽI 40 27 27:29 192 Nenička Dušan 1968 Vlkoš 261
115 Muži 41 27:37 102 Vílet Martin 1979 SDH Svatobořice 258
116 MUŽI 50 18 27:42 36 Novák Vladimír 1954 Ladan Mor.Nová Ves 255
117 MUŽI 50 19 27:48 148 Kubíček Pavel 1953 Relax Dobré Pole 252
118 ŽENY 45 3 27:51 161 Klimešová Jana st. 1963 SBK WIKY Kyjov 249
119 MUŽI 65 6 27:53 152 Kubíček František 1946 Relax Dobré Pole 246
120 Dorostenky 2 28:08 115 Hubáčková Denisa 1996 AHA Vyškov 243
121 ŽENY 8 28:09 132 Martišová Michala 1983 Jablonica 240
122 ŽENY 9 28:10 177 Mejtská Jana 1981 EPS Kunovice 237
123 Muži 42 28:13 61 Konečný Aleš 1979 Kostelec 234
124 MUŽI 50 20 28:14 79 Gerhard Petr 1962 Jihalava 231
125 MUŽI 50 21 28:17 81 Selucký Jaroslav 1962 Kyjov 228
126 ŽENY 45 4 28:26 133 Janíková Gabriela 1966 AC Malacky 225
127 Muži 43 28:49 27 Petříček Daniel 1973 Kyjov 222
128 MUŽI 40 28 28:54 168 Kundrata Jan 1966 Kyjov 219
129 ŽENY 10 29:29 225 Marčíková Vendula 1978 Bzenec 216
130 Muži 44 29:30 76 Janoška Jiří 1975 Kanoistika 213
131 MUŽI 40 29 29:31 120 Džuba Robert 1972 Hodonín 210
132 MUŽI 60 5 29:32 212 Foretník František 1951 Krumvíř 207
133 MUŽI 65 7 29:36 106 Ingr Vít 1947 Vacenovice 204
134 MUŽI 50 22 29:46 213 Škojec Jaroslav 1962 Bánská Bytrica 201
135 MUŽI 40 30 29:55 22 Baldrián Petr 1972 Kyjov 198
136 Dorostenky 3 29:56 77 Pjajčíková Kateřina 1996 Kanoistika 195
137 ŽENY 11 30:27 131 Zavadilová Božena 1980 ŠK Jablonica 192
138 Muži 45 30:35 17 Lecián Dalibor 1981 Brno 189
139 Dorostenci 6 31:10 103 Novotný David 1997 SDH Svatobořice 186
140 Muži 46 31:12 99 Pažičan Josef 1974 SDH Svatobořice 183
141 ŽENY 45 5 31:30 203 Soukalová Anna 1959 Vracov 180
142 ŽENY 35 4 31:36 207 Selucká Olga 1968 Kyjov 177
143 MUŽI 65 8 31:38 26 Hána Květoslav 1937 VHS PLUS Veselí n.M. 174
144 ŽENY 35 5 31:57 166 Korvasová Alena 1968 BK Vnorovy 171
145 ŽENY 12 32:33 72 Procházková Vendula 1988 Vracov 168
146 MUŽI 40 31 32:46 196 Sasínek David 1970 Hodonín 165
147 ŽENY 45 6 32:47 175 Paulová Jitka 1965 VK Křenovice 162
148 ŽENY 45 7 34:08 109 Mrázová Miroslava 1965 Junior Holíč 159
149 MUŽI 40 32 34:09 186 Jandásek Jan 1949 Kyjov 156
150 MUŽI 65 9 34:43 116 Roučka Rudolf 1939 Junior Holíč 153
151 MUŽi 50 23 34:51 202 Kovář Milan 1956 Mutěnice 150
152 Dorostenky 4 35:38 31 Plánková Veronika 1995 AK Kyjov 147
153 MUŽI 65 10 37:20 216 Kubík Josef 1938 SK Ptačina Adamov 144
154 MUŽI 50 24 38:54 227 Vrba Antonín 1959 Agentura – AV- 141

Po kategoriích

ŠTĚPÁNSKÝ BĚH V KYJOVĚ
Kyjov 26.12.2012 50.ročník
pořadí v jednotlivých kategoriích / 5,5 km
Poř. kategorie čas číslo příjmení a jméno ročník oddíl/klub body
1 Dorostenci 18:24 121 Sasínek Filip 1996 AK Hodonín 597
2 Dorostenci 20:21 156 Buchanec Radim 1995 TJ Spartak Myjava 552
3 Dorostenci 20:52 11 Bůček Jaroslav 1997 Kyjov 513
4 Dorostenci 23:49 194 Sasínek Patrik 1997 AK Hodonín 399
5 Dorostenci 23:50 122 Džuba Ondřej 1997 AK Hodonín 396
6 Dorostenci 31:10 103 Novotný David 1997 SDH Svatobořice 186
1 Dorostenky 20:10 165 Korvasová Tereza 1996 AK Hodonín 567
2 Dorostenky 28:08 115 Hubáčková Denisa 1996 AHA Vyškov 243
3 Dorostenky 29:56 77 Pjajčíková Kateřina 1996 Kanoistika 195
4 Dorostenky 35:38 31 Plánková Veronika 1995 AK Kyjov 147
1 Juniorky 22:58 181 Slaníková Adriana 1993 SK Kraso Uh.Hradiště 432
1 Junioři 24:33 200 Šlampa Jakub 1994 AK Hodonín 363
2 Junioři 25:17 221 Tesařík Tomáš 1994 Kyjov 336
1 Muži 17:28 129 Paulík Roman 1988 Lokomotiva Břeclav 600
2 Muži 19:10 90 Durďák Luděk 1977 SDH Rohatec 594
3 Muži 19:40 95 Tomčal Dušan 1973 AK Hodonín 588
4 Muži 19:42 114 Němeček Jiří 1982 AHA Vyškov 585
5 Muži 19:50 37 Klíma Tomáš 1989 Ekolteam 582
6 Muži 19:54 162 Zalubil Zdenko 1984 AŠK Grafobal Skalica 579
7 Muži 19:58 155 Michalčík Pavol 1980 Spartak Myjava 576
8 Muži 20:17 224 Matyáš Radim 1975 SBK WIKY Kyjov 564
9 Muži 20:18 183 Bellay Peter 1988 TriVelo Rohatec 561
10 MUŽI 20:18 170 Machalínek Tomáš 1974 Kyjov 558
11 Muži 20:20 187 Bárta Jaroslav 1982 SBK WIKY Kyjov 555
12 Muži 20:22 130 Zavadil Tomáš 1981 AŠK Grafobal Skalica 546
13 Muži 20:34 85 Šedík Pavel 1985 HBK Kyjov 540
14 Muži 20:36 135 Jánoš Pavol 1984 BKVP Malacky 537
15 Muži 20:46 209 Polakovič Marek 1985 Senica 522
16 Muži 20:50 204 Žigo Martin 1989 behame.sk 516
17 Muži 20:58 199 Jagoš jiří 1992 Velká nad Veličkou 510
18 Muži 21:16 105 Nosek Dalibor 1977 Kompava H-tratlon team 501
19 Muži 21:54 98 Zimáček Petr 1977 SDH Čeložnice 492
20 Muži 22:02 229 Hajtmar Luboš 1987 AHA Vyškov 489
21 Muži 22:04 208 Selucký Jan 1991 Kyjov 483
22 Muži 22:10 182 Bellay Ján 1982 Skalica 477
23 Muži 22:15 137 Měsíček Jakub 1990 Družba Bukovany 474
24 Muži 22:34 188 Markov Daniel 1988 Krmelín 459
25 Muži 22:36 191 Divácký Vladimír 1974 Svatobořice 456
26 Muži 22:42 173 Halas petr 1973 AHA Vyškov 450
27 Muži 22:52 157 Cerman Ivo 1991 Kyjov 441
28 Muži 22:59 159 Černý Jiří 1981 Kyjov 429
29 Muži 23:02 158 Vojtek Jonáš 1991 Kyjov 423
30 Muži 23:19 198 Hrach Karel 1976 Míto 414
31 Muži 23:29 107 Čeda Josef 1984 SDH Čeložnice 408
32 Muži 23:31 127 Komín Bohuslav 1976 Fryšták 405
33 Muži 24:05 217 Tesařík Pavel 1989 Kyjov 381
34 Muži 24:06 139 Šmýd Ladislav 1973 Vracov 378
35 Muži 24:07 214 Kalianko štěpán 1975 TTC Olomouc 375
36 Muži 25:34 226 Smékal Libor 1975 Cetkovice 330
37 Muži 25:39 104 Molák David 1992 SDH Svatobořice 324
38 MUŽI 25:40 171 Tureček Tomáš 1979 Eurolamp s.r.o. 321
39 Muži 26:12 228 Tůma Jiří 1981 Velí nad Moravou 303
40 Muži 27:00 108 Bábíček Martin 1987 SDH Čeložnice 279
41 Muži 27:37 102 Vílet Martin 1979 SDH Svatobořice 258
42 Muži 28:13 61 Konečný Aleš 1979 Kostelec 234
43 Muži 28:49 27 Petříček Daniel 1973 Kyjov 222
44 Muži 29:30 76 Janoška Jiří 1975 Kanoistika 213
45 Muži 30:35 17 Lecián Dalibor 1981 Brno 189
46 Muži 31:12 99 Pažičan Josef 1974 SDH Svatobořice 183
1 MUŽI 40 19:26 38 Nikodém Milan 1967 Myjava 591
2 MUŽI 40 19:59 96 Miškeřík Jan 1967 Lipov 573
3 MUŽI 40 20:22 48 Hajzler Jiří 1963 AHA Vyškov 549
4 MUŽI 40 20:23 43 Brožík Jiří 1971 BK Hodonín 543
5 MUŽI 40 20:37 178 Kudrna Pavel 1968 EPS Kunovice 534
6 MUŽI 40 20:48 176 Minařík Miroslav 1971 EPS Kunovice 519
7 MUŽI 40 21:01 144 Portášik Peter 1963 AŠK Grafobal Skalica 507
8 MUŽI 40 21:03 205 Selucký Jiří 1965 Kyjov 504
9 MUŽI 40 21:40 64 Brezovský Dušan 1965 Gbelskí strýci 495
10 MUŽI 40 22:23 87 Tomeček Antonín 1968 Forrest gump Blatnice 471
11 MUŽI 40 22:29 53 Baják Marek 1972 TJ SOKOL Velké Bílovice 465
12 MUŽI 40 22:45 71 Chocholáček Blažej 1966 Junior Holíč 444
13 MUŽI 40 22:56 184 Kaňa Miroslav 1968 Mikulčice 435
14 MUŽI 40 23:00 206 Selucký Zbyněk 1968 Kyjov 426
15 MUŽI 40 23:51 126 Ujhelyi Ján 1968 TJ Unín 393
16 MUŽI 40 23:55 134 Haba Milan 1970 AC Malacky 387
17 MUŽI 40 24:01 160 Balšík Jiří 1967 Kyjov 384
18 MUŽI 40 24:22 75 Pjajčík Vít 1969 Kanoistika ONV 372
19 MUŽI 40 24:56 211 Rosypal Karel 1959 Krumvíř 354
20 MUŽI 40 24:58 164 Korvas Josef 1964 BK Vnorovy 348
21 MUŽI 40 25:44 138 Kozel Dušan 1963 Kroměříž 318
22 MUŽI 40 26:15 179 Bábík Antonín 1963 TJ Mogul Vacenovic 297
23 MUŽI 40 26:22 44 Mecl Karel 1963 BK Hodonín 294
24 MUŽI 40 26:49 210 Slanina Miloslav 1968 Kostelec 288
25 MUŽI 40 27:10 146 Kostelánský Pavel 1972 VHS PLUS Veselí nad Mor 273
26 MUŽI 40 27:18 9 Lecián Petr 1971 Kyjov 267
27 MUŽI 40 27:29 192 Nenička Dušan 1968 Vlkoš 261
28 MUŽI 40 28:54 168 Kundrata Jan 1966 Kyjov 219
29 MUŽI 40 29:31 120 Džuba Robert 1972 Hodonín 210
30 MUŽI 40 29:55 22 Baldrián Petr 1972 Kyjov 198
31 MUŽI 40 32:46 196 Sasínek David 1970 Hodonín 165
32 MUŽI 40 34:09 186 Jandásek Jan 1949 Kyjov 156
1 MUŽI 50 20:09 141 Hutyra Jaroslav 1962 Spartak Myjava 570
2 MUŽI 50 20:39 54 Veverka Josef 1958 AC Čejkovice 531
3 MUŽI 50 20:42 51 Guliš Václav 1959 Dolní Bojanovice 528
4 MUŽI 50 22:03 145 Smolíček Milan 1960 Spartak Myjava 486
5 MUŽI 50 22:07 68 Chrenka Jozef 1957 AŠK Grafobal Skalica 480
6 MUŽI 50 22:31 153 Medlen Marián 1960 Sekov Senica 462
7 MUŽI 50 22:39 74 Topor Jaroslav 1954 Sten Holíč 453
8 MUŽI 50 22:43 169 Bartoš Libor 1961 Hodonín 447
9 MUŽI 50 22:55 70 Baumgartner Eduard 1957 Radošovce 438
10 MUŽI 50 23:40 32 Hradil Stanislav 1958 BK Hodonín 402
11 MUŽI 50 24:23 167 Doubrava Jiří 1962 SBK WIKY Kyjov 369
12 MUŽi 50 25:04 125 Buchta Pavol 1954 Skalica 345
13 MUŽI 50 25:06 222 Kocák Ferdinand 1957 Gbelski strýci 342
14 MUŽI 50 25:38 123 Petrák Dušan 1956 Skalica 327
15 MUŽI 50 25:56 193 Švanyga Jiří 1954 Rohatec 312
16 MUŽI 50 25:57 55 Prčík Antonín 1955 Město Hodonín 309
17 MUŽI 50 27:19 16 Lecián Josef 1957 Kyjov 264
18 MUŽI 50 27:42 36 Novák Vladimír 1954 Ladan Mor.Nová Ves 255
19 MUŽI 50 27:48 148 Kubíček Pavel 1953 Relax Dobré Pole 252
20 MUŽI 50 28:14 79 Gerhard Petr 1962 Jihalava 231
21 MUŽI 50 28:17 81 Selucký Jaroslav 1962 Kyjov 228
22 MUŽI 50 29:46 213 Škojec Jaroslav 1962 Bánská Bytrica 201
23 MUŽi 50 34:51 202 Kovář Milan 1956 Mutěnice 150
24 MUŽI 50 38:54 227 Vrba Antonín 1959 Agentura – AV- 141
1 MUŽI 60 23:04 33 Varmuža Vladimír 1950 BK Hodonín 420
2 MUŽI 60 23:14 50 Bartál Lubomír 1951 BK Hodonín 417
3 MUŽI 60 25:22 197 Kresánek Miroslav 1949 Bratislava 333
4 MUŽI 60 27:03 154 Tirpák Ondrej 1948 Senica 276
5 MUŽI 60 29:32 212 Foretník František 1951 Krumvíř 207
1 MUŽI 65 24:45 97 Joch František 1941 ARIMO Strážnice 357
2 MUŽI 65 25:49 45 Karas Karel 1945 Běžecký klub Hodonín 315
3 MUŽI 65 26:00 128 Hajossy Miroslav 1946 Koválov 306
4 MUŽI 65 26:56 111 Kocák Ján 1940 Junior Holíč 285
5 MUŽI 65 27:16 180 Janota Michal 1945 AŠK Grafobal Skalica 270
6 MUŽI 65 27:53 152 Kubíček František 1946 Relax Dobré Pole 246
7 MUŽI 65 29:36 106 Ingr Vít 1947 Vacenovice 204
8 MUŽI 65 31:38 26 Hána Květoslav 1937 VHS PLUS Veselí n.M. 174
9 MUŽI 65 34:43 116 Roučka Rudolf 1939 Junior Holíč 153
10 MUŽI 65 37:20 216 Kubík Josef 1938 SK Ptačina Adamov 144
1 ŽENY 20:43 190 Knapková Mirka 1980 Brno 525
2 ŽENY 21:32 163 Pospíšilová Irena 1983 AHA Vyškov 498
3 ŽENY 23:28 83 Hálová Hana 1991 AK Kyjov 411
4 ŽENY 24:41 220 Michálková Renata 1981 Slovan Luhačovice 360
5 ŽENY 24:57 113 Suráková Lenka 1990 AHA Vyškov 351
6 ŽENY 26:14 215 Fajtová Megy 1981 Fitstyle 300
7 ŽENY 26:59 150 Kršňáková Lucie 1983 Kyjov 282
8 ŽENY 28:09 132 Martišová Michala 1983 Jablonica 240
9 ŽENY 28:10 177 Mejtská Jana 1981 EPS Kunovice 237
10 ŽENY 29:29 225 Marčíková Vendula 1978 Bzenec 216
11 ŽENY 30:27 131 Zavadilová Božena 1980 ŠK Jablonica 192
12 ŽENY 32:33 72 Procházková Vendula 1988 Vracov 168
1 ŽENY 35 22:26 94 Kadlecová Jana 1977 AK Hodonín 468
2 ŽENY 35 24:30 189 Stoličná Zuzana 1968 RUNFOR FUN Bratislava 366
3 ŽENY 35 26:39 63 Horňáčková Irena 1970 Veselí nad Mor. 291
4 ŽENY 35 31:36 207 Selucká Olga 1968 Kyjov 177
5 ŽENY 35 31:57 166 Korvasová Alena 1968 BK Vnorovy 171
1 ŽENY 45 23:52 40 Durnová Marta 1964 BRANOPAC Veselí n.M. 390
2

ŽENY 45

25:09 142 Portášiková Anna 1963 AŠK Grafobal Skalica 339
3 ŽENY 45 27:51 161 Klimešová Jana st. 1963 SBK WIKY Kyjov 249
4 ŽENY 45 28:26 133 Janíková Gabriela 1966 AC Malacky 225
5 ŽENY 45 31:30 203 Soukalová Anna 1959 Vracov 180
6 ŽENY 45 32:47 175 Paulová Jitka 1965 VK Křenovice 162
7 ŽENY 45 34:08 109 Mrázová Miroslava 1965 Junior Holíč 159

 

Děti

MLADŠÍ  ŽÁKYNĚ 1999 – 2000 2 000 m
poř. kategorie čas číslo příjmení a jméno ročník oddíl/klub
1. ML.ŽÁKYNĚ 7:59 1 47 Výletová Anna 1999 AK Kyjov
2. ML.ŽÁKYNĚ 8:17 2 91 Knotková Michaela 2001 AK Hodonín
3. ML.ŽÁKYNĚ 8:47 3 5 Lecianová Monika 2000 AK Kyjov
4. ML.ŽÁKYNĚ 9:53 4 89 Korvasová Kateřina 1999 AK Hodonín
5. ML.ŽÁKYNĚ 10:08 5 140 Horáková Monika 1999 AK Kyjov
MLADŠÍ  ŽÁCI 1999 – 2000 2 000 m
poř. kategorie čas číslo příjmení a jméno ročník oddíl/klub
1. ML.ŽÁCI 8:05 1 151 Klimeš Karim 1999 AK Kyjov
2. ML.ŽÁCI 8:07 2 149 Fojtík Martin 1999 AK Kyjov
3. ML.ŽÁCI 8:38 3 21 Kříž David 2000 AK Kyjov
4. ML.ŽÁCI 9:22 4 66 Žák Šimon 1999 AK Kyjov
5. ML.ŽÁCI 9:33 5 147 Orel Filip 1999 AK Kyjov
6. ML.ŽÁCI 9:47 6 30 Macalík Daniel 2001 HBC Kyjov
STARŠÍ  ŽÁKYNĚ 1997 – 1998 2 000 m
poř. kategorie čas číslo příjmení a jméno ročník oddíl/klub
1. ST.ŽÁKYNĚ 7:25 1 42 Kolajová Natálie 1997 AK Hodonín
2. ST.ŽÁKYNĚ 8:14 2 49 Rybaříková Tereza 1998 AK Kyjov
3. ST.ŽÁKYNĚ 8:53 3 8 Sedláčková Markéta 1997 AK Kyjov
4. ST.ŽÁKYNĚ 9:56 4 12 Bělochová Monika 1998 AK Kyjov
5. ST.ŽÁKYNĚ 10:40 5 25 Korčíková Klára 1998 AK Kyjov
6. ST.ŽÁKYNĚ 12:01 6 84 Janošková Adéla 1998 Kanoistika ONV
STARŠÍ  ŽÁCI 1997 – 1998 2 000 m
poř. kategorie čas číslo příjmení a jméno ročník oddíl/klub
1. ST.ŽÁCI 7:31 1 20 Vašulka Martin 1997 AK Kyjov
2. ST.ŽÁCI 7:32 2 13 Němec Robin 1997 AK Kyjov
3. ST.ŽÁCI 7:52 3 112 Džuba Ondřej 1997 AK Hodonín
4. ST.ŽÁCI 7:57 4 86 Girašek Michal 1997 Kanoistika ONV
5. ST.ŽÁCI 8:13 5 6 Kříž Tomáš 1998 AK Kyjov
6. ST.ŽÁCI 8:15 6 185 Vodička Martin 2000 Brno
7. ST.ŽÁCI 11:59 7 82 Janík David 1998 Kanoistika ONV