Výsledky 2006

ŠTĚPÁNSKÝ BĚH  – KYJOV 26.12.2006
pořadatel: ATLETICKÝ KLUB KYJOV
poř. kategorie čas číslo příjmení a jméno ročník oddíl/klub
 ML. ŽÁCI 1993 – 1994 2 000 m
poř. kategorie čas číslo příjmení a jméno ročník oddíl/klub
1. Ml.žáci 7:42 123 Sečka Jakub 1993 AK Kyjov
2. Ml.žáci 8:23 112 Dobeš Jakub 1993 BYAC Brno
3. Ml.žáci 8:45 111 Konečný Jakub 1994 Veselí nad Moravou
4. Ml.žáci 9:15 96 Kordula Miroslav 1994 Sokol Kyjov
5. Ml.žáci 9:28 97 Lačňák Jiří 1994 Sokol Kyjov
6. Ml.žáci 10:05 95 Drmola Adam 1994 AK Kyjov
7. Ml.žáci 10:15 98 Jandásek 1994 Sokol Kyjov
* Ml.žáci NP 145 Mejzlík David 1993 ZŠ Hutník Veselí n/M
 ST.  ŽÁCI 1993 – 1994 2 000 m
poř. kategorie čas číslo příjmení a jméno ročník oddíl/klub
1. St.žáci 7:36 64 Schütz Stanislav 1991 AK Kyjov
2. St.žáci 7:41 155 Plachý Tomáš 1992 Koblížek team
3. St.žáci 7:45 94 Drmola František 1991 AK Kyjov
4. St.žáci 7:48 68 Vávra Miroslav 1991 AK Kyjov
5. St.žáci 7:48 100 Mezík Erik 1991 Sokol Kyjov
6. St.žáci 7:49 99 Antálek Lukáš 1991 Sokol Kyjov
7. St.žáci 7:56 103 Šušlík Marek 1991 Sokol Kyjov
8. St.žáci 8:01 70 Hroza Ondřej 1991 AK Kyjov
9. St.žáci 8:21 102 Matoušek Erik 1991 Sokol Kyjov
ML. ŽÁKYNĚ 1993 – 1994 2 000 m
poř. kategorie čas číslo příjmení a jméno ročník oddíl/klub
1. Ml.žákyně 8:01 5 Pazourková Lenka 1993 AK Kyjov
2. Ml.žákyně 8:23 6 Raisiglová Markéta 1993 AK Kyjov
3. Ml.žákyně 8:56 113 Hlaváčová Kateřina 1994 SBK WIKY Kyjov
4. Ml.žákyně 9:33 31 Kunáková Olga 1994 Borský Mikuláš
5. Ml.žákyně 10:04 28 Celláriová Eva 1993 Borský Mikuláš
ST. ŽÁKYNĚ 1991 – 1992 2 000 m
poř. kategorie čas číslo příjmení a jméno ročník oddíl/klub
1. St.žákyně 7:58 4 Hálová Hana 1991 AK Kyjov
2. St.žákyně 8:24 13 Zapalová Andrea 1991 AK Hodonín
3. St.žákyně 9:24 23 Doubravová Lucie 1991 AK Kyjov
4. St.žákyně 9:34 24 Pernicová Sandra 1992 AK Kyjov
5. St.žákyně 9:35 15 Lisá Dominika
1991
AK Kyjov
20.závod GRAND PRIX 2006
ŠTĚPÁNSKÝ BĚH  – KYJOV 26.12.2006
pořadatel: ATLETICKÝ KLUB KYJOV
Absolutní pořadí v běhu na 5,5 km
poř. kategorie čas číslo příjmení a jméno ročník oddíl/klub body
1. MUŽI 16:46 77 Urbánek Jaroslav 1982 AC Moravská Slávia Brno 600
2. MUŽI 16:54 79 Kučera Martin 1980 VSK Univerzita Brno 597
3. MUŽI 17:10 91 Kotouč Martin 1985 SSK Vitkovice 594
4. MUŽI 40 17:21 72 Čotov Ivan 1966 Umělé Povrchy 591
5. Muži 17:30 131 Blaha Tomáš 1976 AK ASICS Kroměříž 588
6. MUŽI 17:35 126 Kocourek Milan 1987 ARC Brno 585
7. DOROSTENCI 17:36 71 Bajza Jakub 1990 AK Kroměříž 582
8. JUNIOŘI 17:49 74 Paulík Roman 1987 Loko Břeclav 579
9. MUŽI 18:37 167 Matyáš Radim 1975 SBK WiKY Kyjov 576
10. MUŽI 40 18:49 116 Nenička Pavel 1963 Vlkoš 573
11. Muži 18:59 180 Palachovič Jakub 1985 AC Malacky 570
12. MUŽI 19:02 122 Brožík Jiří 1971 BK Hodonín 567
13. JUNIOŘI 19:07 179 Matúš Ján 1988 Junior Holíč 564
14. MUŽI 40 19:15 105 Portašík Peter 1963 AŠK Grafobal Skalica 561
15. Muži 19:24 31 Pernický Martin 1975 SCNT Zlín 558
16. MUŽI 19:26 117 Miškeřík Jan 1967 Lipov 555
17. MUŽI 40 19:35 137 Chrenka Jozef 1957 AŠK Grafobal Skalica 552
18. DOROSTENCI 19:43 63 Slezák Tomáš 1989 AK Hodonín 549
19. MUŽI 40 19:45 54 Guliš Václav
1959
Dolní Bojanovice
546
20. MUŽI 40 19:52 128 Matějík Jan 1964 VHS Plus Veselí nad Mor. 543
21. MUŽI 50 19:53 130 Šmýd Jaroslav 1955 BK Hodonín 540
22. MUŽI 20:00 87 Škrobák Jiří 1982 AK Hodonín 537
23. MUŽI 40 20:01 115 Slivka Miloš 1957 SBK WiKY Kyjov 534
24. MUŽI 40 20:02 89 Doubrava Jiří 1962 SBK WiKY Kyjov 531
25. ŽENY 20:15 16 Vodičková Radka 1966 RPG Brno 528
26. MUŽI 20:16 75 Hudák Hary 1967 RPG Brno 525
27. MUŽI 20:18 177 Vašíček Zdeněk 1980 Vracov 522
28. ŽENY 20:23 17 Martincová Ivana 1963 MS Brno 519
29. MUŽI 40 20:24 161 Vydarený Vladislav 1966 AŠK Grafobal Skalica 516
30. ŽENY 20:25 114 Petříková Irena 1983 ASC Bučovice 513
31. MUŽI 40 20:38 138 Mikula Miroslav 1957 Radošovce 510
32. MUŽI 40 20:43 50 Chalk Steva 1965 Bílovice nad Svitavou 507
33. MUŽI 40 20:44 129 Zapletal Vladimír 1964 GAMA OCEL RatÍškovice 504
34. Dorostenci 20:52 76 Zavadil Stanislav 1992 AHA Vyškov 501
35. MUŽI 20:58 142 Branišovič Luboš 1974 BK Viktoria Horné Orešany 498
36. MUŽI 21:17 151 Palkovič Tomáš 1985 Junior Holíč 495
37. MUŽI 40 21:20 106 Hutyra Jaroslav 1962 AŠK Grafobal Skalica 492
38. MUŽI 21:21 104 Steiner Richard 1972 Moravský Písek 489
39. ŽENY 21:24 147 Ammerová Jana 1977 AK Hodonín 486
40. MUŽI 21:25 90 Nenička Dušan 1968 Vlkoš 483
41. MUŽI 40 21:30 108 Hrabec Bohumil 1960 VK Kroměříž 480
42. ŽENY 21:35 176 Hajzlerová Magda 1973 AHA Vyškov 477
43. DOROSTENCI 21:37 168 Ronek Martin
1990
AK Kyjov
474
44. MUŽI 40 21:43 152 Palkovič Pavol 1959 Junior Holíč 471
45. MUŽI 40 21:48 171 Selucký Jiří
1965
Kyjov
468
46. MUŽI 50 21:58 86 Buchta Pavol ml. 1954 Skalica 465
47. MUŽI 40 22:03 148 Němec Ondřej 1957 AK ASICS Kroměříž 462
48. MUŽI 60 22:09 125 Joch František 1941 ARIMO Strážnice 459
49. MUŽI 22:12 150 Trnka Roman 1972 Skalica 456
50. DOROSTENCI 22:15 119 Moudrý Emil 1989 AK Kyjov 453
51. MUŽI 40 22:20 132 Mecl Karel 1963 BK Hodonín 450
52. DOROSTENCI 22:29 120 Moudrý Vladimír 1990 Věteřov 447
53. DOROSTENKY 22:31 118 Děkanová Hana 1990 AHA ZŠ LP Vyškov 444
54. MUŽI 50 22:35 61 Bartál Lubomír 1951 BK Hodonín 441
55. MUŽI 40 22:36 163 Rajčák Anton 1960 Radošovce 438
56. ŽENY 22:53 40 Zetochová Jana 1986 AK Hodonín 435
57. MUŽI 40 22:58 51 Bábík Antonín 1963 TJ MOGUL VACENOVICE 432
58. DOROSTENCI 23:09 121 Řihák Pavel 1989 AK Kyjov 429
59. ŽENY 23:10 20 Čábelková Jaana
1984
AC Mor.Sl.Brno
426
60. MUŽI 40 23:17 139 Baumgartner Eduard 1957 Radošovce 423
61. MUŽI 40 23:25 157 HýbL Lubomír 1958 SBK WiKY Kyjov 420
62. MUŽI 50 23:26 55 Prčík Antonín 1955 Orel Dolní Bojanovice 417
63. MUŽI 40 23:29 109 Kocák Ferdinand 1957 Gbely 414
64. MUŽI 50 23:31 149 Musil Ladislav 1956 SK Slavičín 411
65. MUŽI 50 23:34 160 Kožíšek Dušan 1955 AŠK Grafobal Skalica 408
66. MUŽI 50 23:37 85 Rízek Milan st. 1953 TTK RM  Skalica 405
67. MUŽI 23:39 165 Kostelanský Pavel 1972 Kuželov 402
68. MUŽI 40 23:40 107 Jegla Jaromír 1965 Vracov 399
69. MUŽI 40 23:42 53 Bílek Stanislav 1966 Dolní Bojanovice 396
70. DOROSTENKY 23:56 33 Konečná Kateřina 1990 Sokol Kyjov 393
71. MUŽI 50 23:57 84 Petrák Dušan 1956 TTK RM team Skalica 390
72. MUŽI 23:58 82 Hyža Ivan OUTDOOR Skalica 387
73. MUŽI 40 24:00 159 Pavlík Jan 1958 AŠK Grafobal Skalica 384
74. MUŽI 60 24:04 158 Janota Michal 1945 AŠK Grafobal Skalica 381
75. MUŽI 24:18 66 Hofírek Jindřich
1980
Kyjov
378
76. MUŽI 50 24:20 140 Švanyga Jiří 1954 Rohatec 375
77. MUŽI 50 24:21 170 Tureček Jan 1955 SBK WiKY Kyjov 372
78. ŽENY 24:38 133 Durnová Marta 1964 SBK WiKY Kyjov 369
79. ŽENY 24:42 41 Michálková Renata 1981 Hodonín 366
80. MUŽI 50 24:55 154 Štuka Vladimír 1955 AŠK Skalica 363
81. Dorostenky 25:08 11 Koryčánková Petra
1990
AK Hodonín
360
82. MUŽI 60 25:14 166 Karas Karel 1945 BK Hodonín 357
83. DOROSTENCI 25:16 81 Gazda Josef 1990 AK Kyjov 354
84. MUŽI 40 25:25 127 Hruška František 1962 Malá Vrbka 351
85. MUŽI 40 25:49 169 Kundrata Jan 1966 Kyjov 348
86. MUŽI 25:55 83 Chocholáček Peter 1985 OUTDOOR Skalica 345
87. ŽENY 25:57 134 Němečková Blanka
1970
SBK WiKY Kyjov
342
88. MUŽI 60 25:58 135 Hána Květoslav 1937 VHS plus Veselí nad Mor. 339
89. JUNIORKY 26:05 156 Plachá Kateřina 1988 RS ASC Bučovice 336
90. MUŽI 50 26:23 178 Foretník František 1951 Krumvíř 333
91. MUŽI 60 26:37 146 Šťavík Josef
1943
Běžecký klub Hodonín
330
92. MUŽI 26:55 153 Havlíček Michal 1971 ACES team Karlovy Vary 327
93. MUŽI 27:42 175 Selucký Zbyněk 1968 Kyjov 324
94. ŽENY 28:25 144 Lapšanská Zuzka 1985 BK Viktoria Horné Orešany 321
95. MUŽI 28:26 143 Straška Tomáš 1978 BK Viktoria Horné Orešany 318
96. ŽENY 30:01 36 Půlkrábková Staňka 1978 VK Kroměříž 315
97. ŽENY 30:15 164 Rajčáková Věra 1966 Radošovce 312
98. MUŽI 50 30:42 141 Toman Josef 1950 Slavoj Rohatec 309
99. MUŽI 50 30:48 181 Matúš Ján 1954 Junior Holíč 306
100. MUŽI 31:29 173 Šišák Igor 1976 Kyjov 303
101. MUŽI 60 31:49 162 Roučka Rudolf 1939 Junior Holíč 300