Výsledky 2005

Již podesáté zde vyhrál český reprezentant Michael Nejedlý a tak putovní pohár je již natrvalo
jeho majetkem. Ani silný mráz neodradil téměř devadesátku běžců k proběhnutí po vánočním
hodování a tak se v Kyjově diváci na staré trati U Vodojemu nenudili. V ženách zvítězila
Miroslava Knapková z Brna.
Absolutní pořadí: Muži, Ženy, Muži nad 40,50,60 let, Dorost, Junior 5,5 km
poř. kategorie čas příjmení a jméno ročník oddíl/klub body
1. Muži 0:16:51 Nejedlý Michael 1969 Kablo Kladno 600
2. Muži 0:16:58 Kučera Martin 1980 VSK Univerzita Brno 597
3. Muži 0:17:08 Čotov Ivan 1966 Ekodrill Zlín 594
4. Muži 0:17:14 Blaha Tomáš 1976 Ak Kroměříž 591
5. Muži 0:17:49 Matyáš Radim 1975 SBK WiKY Kyjov 588
6. MUŽI 40 0:17:50 Klimeš Pavel 1958 SBK WiKY Kyjov 585
7. DOROSTENCI 0:17:52 Paulík Roman 1988 Lokomotiva Břeclav 582
8. Muži 0:17:55 Stindl Jan 1974 Sl.Sl.Uh.Hradiště 579
9. JUNIOŘI 0:18:28 Kubalák Jiří 1986 UNI Brno 576
10. JUNIOŘI 0:18:38 Steiner Tomáš 1986 ZŠ LP Vyškov 573
11. Muži 0:18:38 Rehuš Lubomír 1985 AŠK Grafobal Skalica 570
12. Muži 0:18:41 Brožík Jiří 1971 AK Hodonín 567
13. MUŽI 40 0:18:41 Nenička Pavel 1963 Vlkoš 564
14. Muži 0:19:00 Portašík Patrik 1983 AŠK Grafobal Skalica 561
15. Muži 50 0:19:19 Šmýd Jaroslav 1955 BK Hodonín 558
16. MUŽI 40 0:19:21 Chrenka Jozef 1957 AŠK Grafobal Skalica 555
17. Muži 0:19:27 Miškeřík Jan 1967 SBK WiKY Kyjov 552
18. Muži 0:19:34 Palkovič Tomáš 1985 Junior Holíč 549
19. MUŽI 40 0:19:50 Portašík Peter 1963 AŠK Grafobal Skalica 546
20. MUŽI 40 0:19:53 Doubrava Jiří 1962 SBK WiKY Kyjov 543
21. Muži 40 0:20:02 Matějík Jan 1964 VHS Plus Veselí nad Mor. 540
22. MUŽI 40 0:20:06 Slivka Miloš 1957 SBK WiKY Kyjov 537
23. DOROSTENCI 0:20:12 Jedlička Roman 1989 ZŠ LP Vyškov 534
24. Muži 0:20:25 Durďák Luděk 1977 AK Hodonín 531
25. MUŽI 40 0:20:31 Mikula Miroslav 1957 Radošovce 528
26. MUŽI 40 0:20:43 Guliš Václav 1959 Dolní Bojanovice 525
27. ŽENY 0:20:49 Knapková Miroslava 1980 Brno 522
28. Muži 0:20:57 Vašíček Zdeněk 1980 Vracov 519
29. MUŽI 40 0:20:59 Palkovič Pavol 1959 Junior Holíč 516
30. DOROSTENCI 0:21:03 Slezák Tomáš 1989 AK Hodonín 513
31. DOROSTENCI 0:21:04 Bulva Robert 1989 WIKY Kyjov 510
32. MUŽI 40 0:21:12 Smolíček Milan 1960 Myjava 507
33. DOROSTENCI 0:21:23 Kyněra Petr 1988 SDH Mistřín 504
34. Muži 50 0:21:26 Gottwald Václav 1955 Křižanovice 501
35. Muži 50 0:21:30 Bartál Lubomír 1951 BK Hodonín 498
36. JUNIORKY 0:21:36 Chovancová Jaroslava 1986 VSK Brno – Hrubá Vrbka 495
37. Muži 0:21:37 Chovanec Michael 1977 Hrubá Vrbka 492
38. Muži 0:21:39 Výstup Aleš 1977 Čejč 489
39. Muži 50 0:21:46 Rízek Milan st. 1953 TTK RM  Skalica 486
40. MUŽI 40 0:21:50 Selucký Jiří 1965 Kyjov 483
41. MUŽI 40 0:21:51 Korvas Josef
1964
BK Hodonín 480
42. DOROSTENCI 0:21:56 ZAVADIL Stanislav 1992 ZŠ LP Vyškov 477
43. MUŽI 41 0:21:59 Hrabec Bohumil 1960 VK Kroměříž 474
44. Muži 60 0:22:02 Joch František 1941 ARIMO Strážnice 471
45. Muži 0:22:03 Steiner Richard 1972 Moravský Písek 468
46. MUŽI 40 0:22:04 Mecl Karel 1963 BK Hodonín 465
47. DOROSTENCI 0:22:08 Tesařík Pavel 1989 AK Kyjov 462
48. MUŽI 40 0:22:20 Musil Ladislav 1956 SK Slavičín 459
49. DOROSTENCI 0:22:31 Moudrý Emil 1989 AK Kyjov 456
50. ŽENY 0:22:39 Hynštová Marie 1957 ZŠ LP Vyškov 453
51. Muži 0:22:41 Šmýd Ladislav 1973 Vracov 450
52. Muži 50 0:22:45 Prčík Antonín 1955 Orel Dolní Bojanovice 447
53. Muži 0:22:48 Zeman Vítězslav 1985 WIKY Kyjov 444
54. Muži 0:22:51 Trnka Roman 1972 Skalica 441
55. Muži 0:22:52 Držík Miroslav 1977 Skalica 438
56. MUŽI 40 0:22:57 Rajčák Anton 1960 Radošovce 435
57. ŽENY 0:23:02 Hajzlerová Magda 1973 AHA Vyškov 432
58. Muži 0:23:04 Nenička Dušan 1968 Vlkoš 429
59. ŽENY 0:23:21 Klimešová Jana st. 1963 SBK WiKY Kyjov 426
60. Muži 50 0:23:28 Kožíšek Dušan 1955 Skalica 423
61. MUŽI 40 0:23:39 Hruška František 1962 Malá Vrbka 420
62. Muži 60 0:23:51 Karas Karel 1945 BK Hodonín 417
63. DOROSTENCI 0:24:03 Bednář Tomáš 1988 AK Kyjov 414
64. Muži 60 0:24:04 Janota Michal 1945 AŠK Grafobal Skalica 411
65. DOROSTENCI 0:24:05 Hašpica David 1988 Cyklo Kyjov 408
66. Muži 60 0:24:21 Hána Květoslav 1937 VHS plus Veselí nad Mor. 405
67. DOROSTENKY 0:25:11 Smékalová Soňa 1989 Lokomotiva Břeclav 402
68. MUŽI 40 0:25:12 Pavlík Jan 1958 AŠK Grafobal Skalica 399
69. MUŽI 40 0:25:13 Petrák Dušan 1956 TTK RM team Skalica 396
70. ŽENY 0:25:14 Durnová Marta 1964 SBK WiKY Kyjov 393
71. Muži 50 0:25:36 Guček Otto 1950 AŠK Grafobal Skalica 390
72. Muži 0:25:39 Slížek Kamil 1982 AK Kyjov 387
73. MUŽI 40 0:25:40 Šikuta Michal 1969 AK Kyjov 384
74. Muži 0:25:50 Kundrata Jan
1966
AK Kyjov 381
75. Muži 50 0:25:57 Buchta Pavol 1946 AŠK Grafobal Skalica 378
76. Muži 0:26:16 Novák Petr 1973 Kyjov 375
77. Muži 0:26:43 Havlíček Michal 1971 ACES team Karlovy Vary 372
78. Muži 50 0:27:05 Foretník František 1951 Krumvíř 369
79. Muži 50 0:28:05 Čerešňa Dušan 1952 Obec Krajné 366
80. DOROSTENCI 0:28:12 Milde Radek 1990 Sokol Kostelec 363
81. DOROSTENCI 0:28:13 Pernica Štěpán 1988 Sokol Kostelec 360
82. DOROSTENCI 0:28:30 Lunga Ladislav 1989 ZŠ Joklíka Kyjov 357
83. Muži 50 0:29:26 Zrutta Pavol 1952 Myjava 354
84. Muži 0:29:53 Šišák Igor 1976 Kyjov 351
85. Muži 60 0:30:51 Roučka Rudolf 1939 Junior Holíč 348
86. ŽENY 0:31:34 Pulkrábková Staňka 1978 VK Kroměříž 345
87. MUŽI 40 0:31:37 Šlampa Pavel 1960 AK Kyjov 342
* DOROSTENCI vzdal Vágner Adam 1988 Cyklo Kyjov *
MLADŠÍ  ŽÁCI 1992 – 1993
2 000 m
1. ML.ŽÁCI 7:19 ZAVADIL Stanislav 1992 ZŠ LP Vyškov
2. ML.ŽÁCI 8:01 LUNGA DAVID 1992 Cyklo Kyjov
3. ML.ŽÁCI 8:03 ANTÁLEK LUKÁŠ 1992 AK KYJOV
4. ML.ŽÁCI 10:51 AGRESTA CLAUDIO 1993 Cyklo Kyjov
5. ML.ŽÁCI 10:10 Kubalák Dominik 1994 AK Hodonín
MLADŠÍ  ŽÁKYNĚ 1992 – 1993 2 000 m
poř. kategorie čas příjmení a jméno ročník oddíl/klub
1. ML.ŽÁKYNĚ 8:27 PAZOURKOVÁ LENKA 1993 AK KYJOV
2. ML.ŽÁKYNĚ 9:02 RAJSIGLOVÁ MARKÉTA 1993 AK KYJOV
3. ML.ŽÁKYNĚ 9:09 DRMOLOVÁ JITKA 1993 AK KYJOV
STARŠÍ  ŽÁKYNĚ 1990 – 1991 2 000 m
poř. kategorie čas příjmení a jméno ročník oddíl/klub
1. ST.ŽÁKYNĚ 7:38 HÁLOVÁ HANA 1991 AK KYJOV
2. ST.ŽÁKYNĚ 8:08 DĚKANOVÁ HANA 1990 ZŠ LP VYŠKOV
3. ST.ŽÁKYNĚ 9:01 DOUBRAVOVÁ LUCIE 1991 AK KYJOV
4. ST.ŽÁKYNĚ 9:26 LUNGA TOMÁŠ 1990 Cyklo Kyjov
5. ST.ŽÁKYNĚ 10:45 TRÁVNÍČKOVÁ SABINA 1991 Krumvíř
STARŠÍ  ŽÁCI 1990 – 1991 2 000 m
poř. kategorie čas příjmení a jméno ročník oddíl/klub
1. ST.ŽÁCI 6:31 BAJZA JAKUB 1990 Zubří
2. ST.ŽÁCI 7:17 RONEK MARTIN 1990 AK KYJOV
3. ST.ŽÁCI 7:31 SVOBODA JAN 1990 ZŠ LP VYŠKOV
4. ST.ŽÁCI 7:56 MOUDRÝ Vladimír
1990
AK KYJOV
5. ST.ŽÁCI 7:57 Drmola František 1991 AK KYJOV
6. ST.ŽÁCI 8:04 BUDÍK MAREK 1991 AK KYJOV
7. ST.ŽÁCI 8:05 Gazda Josef 1990 AK KYJOV
8. ST.ŽÁCI 8:05 SCHÜTZ STANISLAV 1991 AK KYJOV
9. ST.ŽÁCI 8:37 Měsíček Jakub 1990 AK KYJOV
10. ST.ŽÁCI 9:16 Hruboš Tomáš 1991 Cyklo Kyjov
PŘÍPRAVKA – HOŠI 1994 a mladší 500 m
kategorie čas příjmení a jméno ročník oddíl/klub
Pří – HOŠI neměřeno Drmola Adam 1994 AK KYJOV
Pří – HOŠI neměřeno Michna Lukáš 1995 Krumvíř
Pří – HOŠI neměřeno Hašlík Igor
1994
AK KYJOV
Pří – HOŠI neměřeno Dvořák Patrik 1997 Krumvíř
Pří – HOŠI neměřeno ŠIKUTA ERIK 1996 AK KYJOV
Pří – HOŠI neměřeno Šlampa Jakub 1994 AK KYJOV
Pří – HOŠI neměřeno Daví Salvátor 2000 Dubňany
Pří – HOŠI neměřeno Kubalák Dominik 1994 AK Hodonín+
PŘÍPRAVKA – DÍVKY 1994 a mladší 500 m
kategorie čas příjmení a jméno ročník oddíl/klub
Pří – DÍVKY neměřeno Stainerová Michaela 1998 Moravský Písek
Pří – DÍVKY neměřeno Stainerová Erika 2001 Moravský Písek
Pří – DÍVKY neměřeno Daví Elizabeta Dubňany