Výsledky 2016

ŠTĚPÁNSKÝ BĚH V KYJOVĚ
Kyjov 26.12.2016 54.ročník
Absolutní pořadí – 8,2 km
poř. kategorie/pořadí čas číslo příjmení a jméno ročník oddíl/klub body
1 Muži 1 25:48 335 Homoláč Jiří 1990 VSK UNI Brno 700
2 Muži 2 26:24 328 Kreisinger Jan 1984 SK Studenec 698
3 Muži 3 26:42 456 Olejníček Lukáš 1988 Xpark Františkov 696
4 Muži 4 27:00 432 Paulík Roman 1988 Lokomotiva Břeclav 694
5 Muži 5 27:08 368 Míč Robert 1992 VSK Univerzita Brno 692
6 Muži 6 27:42 308 Valachovič Jakub 1985 AC Malacky 690
7 Ženy 1 28:37 463 Vrabcová-Nývltová Eva 1986 USK Olymp Praha 688
8 Muži 7 29:15 478 Viktora Milan 1990 Veslařský klub Hodonín 686
9 Muži 8 29:15 495 Harnoš Petr 1986 Veselí n. Moravou 684
10 Muži 9 29:20 333 Rehuš Lubomír 1985 AŠK Grafobal Skalica 682
11 Muži 10 29:43 489 Zalubil Zdenko 1984 AŠK Grafobal Skalica 680
12 Muži 40 1 29:49 488 Psota Andrej 1970 AŠK Grafobal Skalica 678
13 Muži 40 2 30:18 334 Králík Eduard 1973 AŠK Grafobal Skalica 676
14 Muži 40 3 30:46 406 Tomčal Dušan 1973 Lipov 674
15 Muži 11 30:53 207 Jurčík Jozef 1977 Skalica 672
16 Muži 12 30:58 232 Bellay Peter 1988 TriVelo Rohatec/Skalica 670
17 Ženy 2 31:07 453 Krchová Eva 1986 USK Praha 668
18 Muži 40 4 31:10 496 Kašpařík Tomáš 1975 SK Přerov 666
19 Muži 13 31:17 222 Šnajdr Petr 1997 Milotice 664
20 Muži 14 31:21 454 Durďák Luděk 1977 SDH Rohatec 662
21 Muži 50 1 31:29 390 Kadlec Petr 1965 Milotice 660
22 Muži 15 31:35 492 Zavadil Tomáš 1981 AŠK Grafobal Skalica 658
23 Muži 50 2 32:00 486 Brezovský Dušan 1965 Gbelskí strýci 656
24 Ženy 3 32:02 347 Pospíšilová Irena 1983 AK Drnovice 654
25 Muži 16 32:16 349 Dobeš Václav 1989 Hýsly 652
26 Muži 17 32:20 485 Skala Tomáš 1995 Záhorácký Frišký Team 650
27 Muži 40 5 32:21 467 Kollár Martin 1974 Nafta, a.s. 648
28 Ženy 4 32:22 470 Jagošová Tereza 1993 Brno 646
29 Muži 40 6 32:24 331 Brožík Jiří 1971 BK Hodonín 644
30 Muži 18 32:36 433 Osička Matěj 1999 Lokomotiva Břeclav 642
31 Muži 19 32:43 452 Komárek Roman 1977 Schaeffler Skalica 640
32 Muži 20 32:49 329 Kozánek Petr 1989 SRTG Brno 638
33 Ženy 5 32:52 348 Hálová Hana 1991 Kyjov 636
34 Muži 21 32:53 323 Nosek Dalibor 1977 Triatlon team Trnava 634
35 Muži 22 33:01 476 Ichman Robert 1985 Run for Fun 632
36 Muži 50 3 33:10 313 Guliš Václav 1959 Dolní Bojanovice 630
37 Muži 40 7 33:20 271 Soukup Radomír 1968 Zlín 628
38 Muži 23 33:21 318 Janík David 1998 Kanoistika ONV 626
39 Muži 24 33:29 260 Hyránek Vladimír 1979 Kúty 624
40 Muži 40 8 33:30 408 Miškeřík Jan 1967 Lipov 622
41 Muži 50 4 33:47 300 Selucký Jiří 1965 Kyjov 620
42 Muži 25 33:51 266 Vraňan Josef 1981 ŠK Dolní Bojanovice 618
43 Muži 50 5 34:01 443 Mikula Miroslav 1957 Radošovce 616
44 Muži 26 34:05 340 Měsíček Jakub 1990 Sobůlky 614
45 Muži 40 9 34:14 316 Ondračka Zbyněk 1972 Kanoistika ONV 612
46 Muži 27 34:16 205 Hanák Petr 1994 Bučovice 610
47 Muži 28 34:17 304 Vysloužil Miroslav 1986 MK Prostějov 608
48 Muži 29 34:21 425 Otrusina Ondřej 1993 Ježov 606
49 Muži 30 34:28 481 Ingr Michal 1988 Vacenovice 604
50 Muži 31 34:33 229 Daněk Jáchym 1989 Vrchlabí 602
51 Muži 32 34:41 212 Cerman Ivo 1991 Kyjov 600
52 Ženy 35 1 34:49 457 Farkašová Erika 1979 AŠK Grafobal Skalica 598
53 Muži 33 34:57 216 Buček Petr 1994 Těmice 596
54 Muži 34 35:04 203 Goiš Jindřich 1995 TJ Krok 594
55 Muži 35 35:08 321 Bellay Ján 1982 Skalica 592
56 Muži 50 6 35:19 384 Korvas Josef 1964 AK Vnorovy 590
57 Muži 36 35:31 219 Tomeček Jiří 1983 Vnorovy 588
58 Muži 65 1 35:40 312 Bartál Lubomír 1951 BK Hodonín 586
59 Muži 37 35:46 396 Hrbotický Lukáš 1994 CK Rádio Beat Hodonín 584
60 Muži 38 35:46 364 Pobuda Jaroslav 1987 Mokrý Háj 582
61 Muži 39 35:50 441 Daneš Martin 1985 Gumotex Břeclav 580
62 Muži 40 35:51 392 Čermák Gabriel 1979 Holíč 578
63 Muži 65 2 35:54 427 Varmuža Vladimír 1950 BK Hodonín 576
64 Ženy 45 1 35:55 301 Selucká Blanka 1970 Kyjov 574
65 Ženy 6 36:00 431 Truissard Maria 1987 Dubovce 572
66 Muži 41 36:10 471 Gažo Štefan 1988 Holíč 570
67 Muži 42 36:12 424 Mleček Rostislav 1992 Vracov 568
68 Muži 40 10 36:13 217 Selucký Zbyněk 1968 Kyjov 566
69 Muži 43 36:13 213 Vojtek Jonáš 1991 Kyjov 564
70 Muži 44 36:14 369 Vodička Pavel 1993 Brno 562
71 Muži 40 11 36:18 401 Hylš Lukáš 1976 Žádovice 560
72 Muži 50 7 36:27 350 Nosek Pavel 1965 Slavkov u Brna 558
73 Muži 45 36:32 224 Stejskal Roman 1991 Bučovice 556
74 Muži 46 36:33 455 Solich Roman 1984 Hýsly 554
75 Muži 47 36:43 423 Kuchař Jakub 1998 Kyjov 552
76 Muži 48 36:46 386 Novotný Pavel 1981 Hodonín 550
77 Muži 49 36:50 490 Budička David 1994 SDH Svatobořice 548
78 Muži 50 36:51 465 Hlaváč Radek 1988 Skoronice 546
79 Muži 51 36:51 202 Fojtův Lukáš 1979 Kyjov 544
80 Ženy 7 36:52 487 Slaníková Adriana 1993 Moravská Slavia Brno 542
81 Muži 40 12 37:00 268 Búzek Jan 1973 Borský Mikuláš 540
82 Muži 52 37:02 376 Synek Lukáš 1988 Vacenovice 538
83 Muži 53 37:10 398 Gottwald Jaroslav 1993 Čáslavice 536
84 Muži 40 13 37:11 306 Gajdoš Jiří 1967 Žádovice 534
85 Muži 50 8 37:13 264 Kocák Ferdinand 1957 Gbelski strýci 532
86 Muži 54 37:16 474 Valášek Jiří 1989 Kyjov 530
87 Muži 40 14 37:16 359 Holúbek Peter 1976 Borský Sv. Jur 528
88 Muži 55 37:16 326 Ulman Martin 1988 Uherské Hradiště 526
89 Muži 56 37:23 445 Kocurek Zbyněk 1983 Vracov 524
90 Muži 57 37:24 393 Bačík Rostislav 1991 Vacenovice 522
91 Muži 58 37:26 270 Pálka Adam 1978 Bratislava 520
92 Ženy 8 37:29 344 Hajná Dita 1985 Svatobořice Mištřín 518
93 Muži 40 15 37:32 469 Uherek Miloslav 1972 Bzenec 516
94 Muži 59 37:40 480 Marton Daniel 1980 Sokol Kyjov 514
95 Muži 60 37:42 204 Bábíček František 1997 Milotice 512
96 Muži 61 37:47 383 Mezík Erik 1992 Kyjov 510
97 Muži 62 37:48 343 Svoboda David 1994 Kyjov 508
98 Muži 40 16 37:52 346 Fabuš Milan 1972 Borský sv. Jur 506
99 Muži 40 17 37:57 305 Haba Milan 1970 AC Malacky 504
100 Muži 63 38:05 221 Pírek Ondřej 1999 Kyjov 502
101 Muži 64 38:13 477 Cintula Juraj 1979 MŠK Borský Mikuláš 500
102 Muži 65 38:17 498 Malenovský Vít 1988 Žeravice 498
103 Muži 66 38:17 338 Molák David 1992 Svatobořice 496
104 Muži 40 18 38:21 420 Flíček Jaroslav 1976 1FC Čejkovice 494
105 Muži 67 38:22 210 Tomeš Adam 1993 Moravský Písek 492
106 Muži 68 38:25 356 Pospíšil Ondřej
1988
Kyjov
490
107 Ženy 35 2 38:30 388 Kadlecová Jana 1977 AK Hodonín 488
108 Muži 40 19 38:39 317 Pjajčík Vít 1969 Kanoistika ONV 486
109 Muži 69 38:43 491 Rotlekl Jakub 1996 SDH Svatobořice 484
110 Muži 70 38:49 226 Stančiak Boris 1977 Skalica 482
111 Muži 71 38:54 439 Strážnický Jan 1982 Mikulčice 480
112 Muži 72 38:59 451 Vrba Radim 1977 Koryčany 478
113 Ženy 45 2 39:00 413 Durnová Marta 1964 ANTALIS Branopac 476
114 Muži 65 3 39:02 412 Šohaj Josef 1948 Uherský Brod 474
115 Muži 40 20 39:03 403 Živna Jaro 1973 Lábskí Draci 472
116 Muži 40 21 39:04 324 Váhala Vlastimil 1974 Strážnice 470
117 Muži 40 22 39:08 353 Lejtner Ondřej 1971 Slavkov u Brna 468
118 Muži 40 23 39:18 434 Krejzlík Pavel 1968 Kyjov 466
119 Muži 50 9 39:26 422 Hřebačka Antonín 1964 Hodonín 464
120 Muži 40 24 39:32 211 Kunrt Vladislav 1970 Kyjov 462
121 Muži 73 39:36 228 Hoza Michal 1977 Hodonín 460
122 Muži 74 39:36 499 Truksa Antonín 1987 Brno 458
123 Muži 75 39:37 378 Karvay Vojtěch 1990 Želetice 456
124 Muži 40 25 39:38 404 Živna Vladimír 1975 Lábskí Draci 454
125 Muži 76 39:38 302 Váhala Zbyněk 1980 Kyjov 452
126 Muži 50 10 39:44 426 Baumgartner Eduard 1957 Radošovce 450
127 Muži 60 1 39:58 309 Kubíček Pavel 1953 Relax DOBRÉ POLE 448
128 Muži 40 26 40:04 310 Šimek Peter 1975 RC Sološnica 446
129 Muži 77 40:10 361 Soukup Aleš 1988 TJ Slavoj Moravany 444
130 Muži 78 40:33 234 Ilčík Jiří 1987 Dubňany 442
131 Muži 79 40:35 397 Chromý Zdeněk 1989 Uhřice 440
132 Muži 80 40:36 233 Kutálek Jakub 1986 Dubňany 438
133 Muži 81 40:38 261 Tomáš Martin 1977 Brno 436
134 Ženy 9 40:38 269 Prokešová Michala 1990 Bratislava 434
135 Muži 40 27 40:54 429 Fric Evžen 1971 Těmice 432
136 Muži 50 11 40:57 458 Viktora Milan st. 1966 Veslařský klub Hodonín 430
137 Muži 82 41:07 440 Cízler Jakub 1991 TJ Sokol Mistřín 428
138 Muži 83 41:12 428 Skácel Libor 1990 Morkovice 426
139 Muži 84 41:14 362 Krejčiřík Jiří 1979 Kyjov 424
140 Muži 40 28 41:16 337 Pažičan Josef 1974 Svatobořice 422
141 Ženy 10 41:16 375 Chalabalová Lucie 1987 Svatobořice 420
142 Ženy 11 41:23 336 Kosková Lucie 1983 Buchlovice 418
143 Muži 85 41:37 209 Grufík Zbyněk 1982 Dubňany 416
144 Muži 86 41:43 484 Bařák Václav 1986 Vacenovice 414
145 Muži 50 12 41:44 409 Slivka Miloš 1957 Veselí n. Moravou 412
146 Muži 40 29 41:44 201 Buček Petr 1972 Těmice 410
147 Muži 50 13 41:45 370 Urbánek Pavel 1965 Zaječí 408
148 Muži 60 2 41:45 214 Navrátil Lubomír 1953 Vracov 406
149 Muži 40 30 41:46 414 Slovák Patrik 1976 Kyjov 404
150 Muži 50 14 41:50 366 Hýbl Lubomír 1958 SBK Kyjov 402
151 Muži 40 31 41:57 444 Kuchař Antonín 1972 Kyjov 400
152 Muži 87 42:05 332 Pohanka Martin 1988 Žeravice 398
153 Muži 88 42:22 497 Grošek Tomáš 1981 Brno 396
154 Ženy 12 42:25 208 Machlicová Barbora 1991 Skalica 394
155 Muži 89 42:28 206 Hora Matouš 1981 Praha 392
156 Muži 60 3 42:29 314 Prčík Antonín 1955 Město Hodonín 390
157 Muži 90 42:30 464 Rolenc Jiří 1984 Vracov 388
158 Ženy 13 42:33 416 Hanousková Ester 1986 Koryčany 386
159 Muži 91 42:36 411 Le Adam 1997 Kyjov 384
160 Muži 92 42:38 430 Ješátko Tomáš 1988 Praha 382
161 Ženy 14 42:41 342 Měsíčková Petra 1988 Sobůlky 380
162 Ženy 15 42:44 374 Kulhavá Michaela 1997 Svatobořice 378
163 Muži 93 42:46 311 Foltýn František 1993 Svatobořice Mistřín 376
164 Muži 94 42:47 395 Holeček Ondřej 1985 Kyjov 374
165 Ženy 35 3 42:50 447 Kudláčová Ivana 1978 Radošovce 372
166 Ženy 45 3 42:57 272 Klimešová Jana 1963 SBK WIKY Kyjov 370
167 Muži 95 43:01 448 Netopil Zbyněk 1993 Ježov 368
168 Muži 40 32 43:12 225 Havlíček Michal 1971 ACES Karlovy Vary 366
169 Muži 96 43:14 215 Filípek Petr 1984 Kyjov 364
170 Muži 97 43:22 238 Kordula Miroslav 1994 Sobůlky 362
171 Ženy 35 4 43:25 466 Kollárová Andrea 1977 Baječné ženy v běhu 360
172 Muži 50 15 43:26 436 Kubík Bedřich 1957 Hodonín 358
173 Muži 50 16 43:26 262 Slanina Miloslav 1962 Kostelec 356
174 Ženy 35 5 43:31 303 Mašková Ludmila 1978 Kyjov 354
175 Muži 50 17 43:32 493 Zváč Jozef 1963 Gazárka klub Šaštín 352
176 Muži 50 18 43:32 494 Stacha Vojtech 1961 Gazarka Club Šaštín 350
177 Muži 98 43:33 385 Fialík Ondřej 1984 AC Dezoláti z Gédu 348
178 Muži 50 19 43:34 435 Orth Milan 1961 IRISH PUB Břeclav 346
179 Ženy 16 43:39 442 Kluknavská Iveta 1989 Gelnicki bežci 344
180 Ženy 35 6 43:56 220 Fojtů Nina 1979 Kyjov 342
181 Ženy 35 7 44:01 446 Mikulová Anna 1975 Radošovce 340
182 Ženy 45 4 44:02 330 Holková Jiřina 1970 Vracov 338
183 Ženy 45 5 44:07 265 Urbanová Gabriela 1965 Gbelskí  strýci 336
184 Muži 99 44:16 319 Gazárek Vojtěch 1991 Kanoistika ONV 334
185 Muži 100 44:23 473 Vašíček Tomáš 1981 Brno 332
186 Muži 101 44:23 479 Luža Josef 1984 Starý Poddvorov 330
187 Ženy 35 8 44:25 462 Valachová Anna 1973 Cetechovice 328
188 Ženy 17 44:37 379 Ždánská Michaela 1992 Brno 326
189 Ženy 35 9 44:38 363 Krejčiříková Lenka 1979 Kyjov 324
190 Muži 40 33 44:39 437 Bábíček Zbyněk 1975 TJ Sokol Mistřín 322
191 Ženy 35 10 44:39 459 Haplová Leona 1974 Bezenc 320
192 Muži 102 44:44 223 Dittrich Ivo 1981 Brno 318
193 Muži 103 44:49 327 Novotný Vojtěch 1997 Dubňany 316
194 Ženy 45 6 44:59 355 Raffayová Světlana 1967 Kúty 314
195 Muži 104 45:18 405 Gajda Jan 1984 Lábskí Draci 312
196 Muži 105 45:23 472 Lebuška Jiří 1981 Kyjov 310
197 Ženy 18 45:26 419 Strážnická Jana 1982 Mikulčice 308
198 Muži 40 34 45:45 372 Macháček Milan 1975 Kyjobv 306
199 Muži 40 35 45:49 550 Vojtek Lubomír 1969 Kyjov 304
200 Muži 106 46:11 400 Filípek Jan 1991 Kyjov 302
201 Ženy 45 7 46:18 315 Škarecká Marcela 1969 Vracov 300
202 Muži 107 46:27 387 Löffler Radovan 1977 Kyjov 298
203 Muži 108 46:43 236 Skládal Tomáš 1995 Žeravice 296
204 Muži 40 36 46:44 237 Mazzero Marco 1976 IES Energy Group 294
205 Muži 109 46:49 421 Rolník Zdeněk 1979 Břeclav 292
206 Ženy 35 11 46:53 450 Kristová Andrea 1973 Kyjov 290
207 Muži 110 47:06 418 FIALA Martin 1977 TJ Sokol Mistřín 288
208 Ženy 19 47:12 341 Polášková Jana 1989 Kyjov 286
209 Muži 60 4 47:18 230 Rízek Milan st. 1953 TTK MR Skalica 284
210 Muži 40 37 47:37 402 Živna Radovan 1970 Lábskí Draci 282
211 Ženy 35 12 47:50 354 Čechová Katarína 1973 Holíč 280
212 Ženy 35 13 47:52 307 Albrechtová Kateřina 1977 CK Bicisport 278
213 Muži 40 38 48:04 360 Píštěk Jaroslav 1972 Těmice 276
214 Muži 60 5 48:38 449 Novák Vladimír 1954 Ladan Mor.Nová Ves 274
215 Muži 40 39 50:25 468 Kalix Igor 1968 Lesy ČR 272
216 Ženy 20 50:54 380 Ždánská Petra 1990 Brno 270
217 Ženy 23 51:14 460 Brabcová Natálie 1998 Praha 268
218 Ženy 35 14 51:16 322 Hajná Monika 1976 Svatobořice Mištřín 266
219 Muži 111 51:19 483 Ryba Tomáš 1986 Vacenovice 264
220 Muži 50 20 51:28 365 Raffay Ivan 1966 Kúty 262
221 Ženy 45 8 51:34 461 Brabcová Dana 1969 Praha 260
222 Ženy 45 9 51:36 391 Mrázová Miroslava 1965 Junior Holíč 258
223 Ženy 21 51:38 381 Němcová Iveta 1985 Brno 256
224 Muži 112 51:38 417 Králík Jakub 1986 Morkovice 254
225 Muži 113 52:03 377 Bábíček Radek 1988 Vacenovice 252
226 Muži 114 52:11 339 Urubek Hynek 1996 Mistřín 250
227 Muži 65 4 52:33 239 Foretník František 1951 Krumvíř 248
228 Muži 50 21 53:01 475 Křešťák Miloslav 1963 Sokol Věteřov 246
229 Muži 60 6 53:08 367 Waldecker Pavol 1956 Senica 244
230 Muži 50 22 53:42 227 Šlampa Pavel 1960 Kyjov 242
231 Ženy 45 10 54:05 482 Dermeková Janka 1961 Gbelskí  strýci 240
232 Ženy 45 11 55:48 399 Hladká Ivana 1969 Veselí nad Moravou 238
233 Ženy 22 55:52 321 Rozsypalová Krystýna 1996 Kyjov 236
234 Ženy 45 12 55:52 320 Rozsypalová Pavla 1970 Kyjov 234
235 Muži 115 55:53 394 Dobeš Daniel 1992 Vacenovice 232
236 Ženy 45 13 56:51 382 Pavková Marcela 1962 Veselí nad Moravou 230
237 Muži 40 40 57:21 438 Měsíček Pavel 1967 TJ Sokol Mistřín 228

3,4km

ŠTĚPÁNSKÝ BĚH V KYJOVĚ
Kyjov 26.12.2016 54.ročník
Absolutní pořadí – JUNDOR, Muži 70 – 3,4 km
poř. kategorie číslo příjmení a jméno ročník oddíl/klub body
1 Dorostenci 11:21 101 Kopiar Jakub 1999 AC Malacky 700
2 Dorostenci 12:16 109 Karafiát Jan 1999 AK Kyjov 698
3 Dorostenci 12:31 118 Vodička Martin 2000 VSK UNI Brno 696
4 Junioři 14:19 122 Krist Robin 1997 Ratíškovice 694
5 Junioři 14:42 107 Riečický Pavol 2002 AK Junior Holíč 692
6 Junioři 14:42 102 Němec Robin 1997 Kyjov 690
7 Dorostenky 15:21 104 Leciánová Monika 2000 AK Kyjov 688
8 Juniorky 15:38 103 Rybaříková Tereza 1998 AK Kyjov 686
9 Dorostenky 15:52 121 Nešporová Alžběta 2000 SKOB Zlín 684
10 Muži 70 15:59 117 Husár Ferdinand 1944 Trenčín 682
11 Dorostenci 16:07 115 Procházka Vladimír 2000 Kyjov 680
12 Muži 70 16:50 111 Karas Karel 1945 Běžecký klub Hodonín 678
13 Dorostenci 17:31 114 Řezník Dominik 2000 Kyjov 676
14 Dorostenky 17:45 110 Šafářová Kateřina 1999 Vracov 674
15 Muži 70 17:54 112 Kubíček František 1946 Relax DOBRÉ POLE 672
16 Muži 70 18:23 108 Hajossy Miroslav 1946 Koválov 670
17 Muži 70 19:05 120 Janota Michal 1945 AŠK Grafobal Skalica 668
18 Muži 70 20:29 106 Hána Květoslav 1937 Obec Svatobořice 666
19 Muži 70 20:31 116 Tomíšek Jindřich
1939
Orel Horní Moštěnice
664
20 Muži 70 23:53 119 Roučka Rudolf 1939 Junior Holíč 662
21 Muži 70 24:40 105 Machala Jaroslav 1938 Hluk 660
22 Muži 70 34:50 113 Soukup Jiří 1927 L 100 Hradec Králové 658
Dorostenky 1999-2000 3,4 km
poř. kategorie číslo příjmení a jméno ročník oddíl/klub
1 Dorostenky 15:21 104 Leciánová Monika 2000 AK Kyjov 688
2 Dorostenky 15:52 121 Nešporová Alžběta 2000 SKOB Zlín 684
3 Dorostenky 17:45 110 Šafářová Kateřina 1999 Vracov 674
Dorostenci 1999-2000 3,4 km
poř. kategorie číslo příjmení a jméno ročník oddíl/klub
1 Dorostenci 11:21 101 Kopiar Jakub 1999 AC Malacky 700
2 Dorostenci 12:16 109 Karafiát Jan 1999 AK Kyjov 698
3 Dorostenci 12:31 118 Vodička Martin 2000 VSK UNI Brno 696
4 Dorostenci 16:07 115 Procházka Vladimír 2000 Kyjov 680
5 Dorostenci 17:31 114 Řezník Dominik 2000 Kyjov 676
Juniorky 1997-1998 3,4 km
poř. kategorie číslo příjmení a jméno ročník oddíl/klub
1 Juniorky 15:38 103 Rybaříková Tereza 1998 AK Kyjov 686
Junioři 1997-1998 1 000 m
poř. kategorie číslo příjmení a jméno ročník oddíl/klub
1 Junioři 14:19 122 Krist Robin 1997 Ratíškovice 694
2 Junioři 14:42 107 Riečický Pavol 2002 AK Junior Holíč 692
3 Junioři 14:42 102 Němec Robin 1997 Kyjov 690
 Muži nad 70 – 3,4 km
poř. kategorie čas číslo příjmení a jméno ročník oddíl/klub
1 Muži 70 15:59 117 Husár Ferdinand 1944 Trenčín 682
2 Muži 70 16:50 111 Karas Karel 1945 Běžecký klub Hodonín 678
3 Muži 70 17:54 112 Kubíček František 1946 Relax DOBRÉ POLE 672
4 Muži 70 18:23 108 Hajossy Miroslav 1946 Koválov 670
5 Muži 70 19:05 120 Janota Michal 1945 AŠK Grafobal Skalica 668
6 Muži 70 20:29 106 Hána Květoslav 1937 Obec Svatobořice 666
7 Muži 70 20:31 116 Tomíšek Jindřich
1939
Orel Horní Moštěnice
664
8 Muži 70 23:53 119 Roučka Rudolf 1939 Junior Holíč 662
9 Muži 70 24:40 105 Machala Jaroslav 1938 Hluk 660
10 Muži 70 34:50 113 Soukup Jiří 1927 L 100 Hradec Králové 658

Děti

ŠTĚPÁNSKÝ BĚH V KYJOVĚ
Kyjov 26.12.2016 54.ročník
Starší žákyně – 1 700 m
poř. kategorie číslo příjmení a jméno ročník oddíl/klub
1 starší žákyně 6:29 339 Švejdová Zuzana 2002 Borský svätý Jur
2 starší žákyně 6:44 221 Kotásková Dorota 2003 Milotice
3 starší žákyně 6:50 87 Šimeková Mária 2003 AC Malacky
4 starší žákyně 7:03 170 Holková Terezie 2001 AK Kyjov
5 starší žákyně 7:13 386 Gruberová Nicol 2004 AK Hodonín
6 starší žákyně 7:31 97 Hajná Ema 2007 AK Kyjov
7 starší žákyně 8:02 113 Matyášová Tereza 2003 AK Kyjov
8 starší žákyně 9:44 346 Húsková Veronika 2001 Kanoistika ONV
Starší žáci – 1 700 m
poř. kategorie číslo příjmení a jméno ročník oddíl/klub
1 starší žáci 5:45 336 Ondrovič Marek 2001 AC Malacky
2 starší žáci 5:49 222 Hajný Hynek 2002 AK Kyjov
3 starší žáci 6:02 333 Macalík Daniel 2001 HBK Kyjov
4 starší žáci 6:10 361 Hřebačka Matěj 2003 AK Hodonín
5 starší žáci 6:24 33 Krist Jiří 2002 AK Kyjov
6 starší žáci 6:32 317 Křešťák Mikuláš 2004 AK Kyjov
7 starší žáci 6:54 388 Pjajčík Michal 2001 Kanoistika ONV
8 starší žáci 7:00 382 Krist Ondřej 2001 Kyjov
9 starší žáci 0,3049 351 Kosek Filip 2006 Přerov
10 starší žáci 0,3181 212 Konečný David 2004 Sobůlky