Výsledky 2014

ŠTĚPÁNSKÝ BĚH V KYJOVĚ
Kyjov 26.12.2014 52.ročník
C.poř. kategorie/pořadí čas číslo příjmení a jméno ročník oddíl/klub body
1 Muži *1 26:34 372 Olejníček Lukáš 1988 Masaryk RunBrno 600
2 Muži *2 27:10 203 Míč Robert 1992 VSK Uni Brno 597
3 Muži *3 27:26 402 Paulík Roman 1988 Lokomotiva Břeclav 594
4 Muži *4 28:14 387 Valachovič Jakub 1985 AC Malacky 591
5 Muži *5 29:14 476 Rehuš Lubomír 1985 AŠK Grafobal Skalica 588
7 Muži *6 29:24 417 Viktora Milan ml. 1990 Veslařský klub Hodonín 582
8 Muži *7 29:54 430 Durďák Luděk 1977 SDH Rohatec 579
13 Muži *8 31:01 479 Bellay Peter 1988 TriVelo Rohatec/Skalica 564
14 Muži *9 31:12 467 Bílek Jan 1993 SKT Brankovice 561
18 Muži *10 32:15 377 Klíma Tomáš 1980 EKOL Team 549
19 Muži *11 32:15 484 Žigo Martin 1989 behame.sk 546
22 Muži *12 32:27 424 Mixl Ota 1988 Žarošice 537
23 Muži *13 32:34 411 Zavadil Tomáš 1981 AŠK Grafobal Skalica 534
24 Muži *14 32:36 216 Záhončík David 1990 JAKO Borský Mikuláš 531
27 Muži *15 33:21 384 Komárek Roman 1977 DHZ INA Skalica 522
29 Muži *16 33:35 465 Jurčík Jozef 1977 Skalica 516
31 Muži *17 33:41 481 Bellay Ján 1982 Skalica 510
33 Muži *18 33:47 439 Janík David 1998 Kanoistika ONV 504
37 Muži *19 34:07 369 Košík Michal 1995 Veselí nad Moravou 492
39 Muži *20 34:33 490 Mesíček Andrej 1993 BK Viktoria Horné Orešany 486
42 Muži *21 34:46 228 Selucký Jan 1991 Kyjov 477
43 Muži *22 34:58 367 Tureček Tomáš 1979 Eurolamp, s.r.o. 474
45 Muži *23 35:03 388 Šťastný Přemysl 1992 Šardice 468
47 Muži *24 35:07 206 Vojtek Jonáš 1991 Kyjov 462
49 Muži *25 35:19 472 Měsíček Jakub 1990 Družba Bukovany 456
50 Muži *26 35:27 483 Škopík Jakub 1993 Veselí nad M. 453
54 Muži *27 35:55 448 Poláček Miloslav 1981 Praha 7 441
56 Muži *28 36:04 416 Foltýn Roman 1984 Šardice 435
62 Muži *29 36:25 457 Hanák Petr 1994 Bučovice 417
63 Muži *30 36:33 447 Cerman Ivo 1991 Kyjov 414
71 Muži *31 37:24 209 Hanliak Jan 1984 Olomouc 390
74 Muži *32 37:33 240 Koukal Marek 1984 Kyjov 381
76 Muži *33 37:37 441 Marton Daniel 1980 Kyjov 375
77 Muži *34 37:38 247 Válek Jaroslav 1990 Věteřov 372
78 Muži *35 37:39 246 Sedlář Jiří 1995 Kyjov 369
79 Muži *36 37:39 393 Holeček Ondřej 1984 Brno 366
82 Muži *37 37:49 488 Blažo Eduard 1991 BK VIKTORIA H. Orešany 357
83 Muži *38 37:50 207 Navrátil Lubomír 1981 Luhačovice 354
94 Muži *39 38:36 423 Konečný Pavel 1990 Žarošice 321
95 Muži *40 38:39 466 Starčiak Boris 1977 Skalica 318
96 Muži *41 39:36 418 Němec Robin 1997 AJAC Brno 315
97 Muži *42 39:50 461 Míša Dušan 1978 Skalica 312
99 Muži *43 40:04 202 Tomáš Martin 1977 Brno 309
101 Muži *44 40:54 486 Guček Richard 1977 Skalica 303
104 Muži *45 41:05 365 Vašíček Tomáš 1981 Brno 294
106 Muži *46 41:23 468 Lev David 1978 Ježov 288
108 Muži *47 41:28 363 Letluška Jiří 1981 Kyjov 282
109 Muži *48 41:33 213 Smékal Libor 1975 Brno 279
122 Muži *49 42:39 470 Zdvořáček Tomáš 1980 Brno 240
123 Muži *50 42:47 494 Flíček Jaroslav 1976 1. FC Čejkovice 237
126 Muži *51 43:36 231 Škranc Václav 1981 Kyjov 228
131 Muži *52 45:10 208 Šebesta Kamil 1987 Kyjov 213
132 Muži *53 45:29 210 Šišák Igor 1976 Kyjov 210
144 Muži *54 49:52 450 Kunický Lukáš 1986 Brno 174
148 Muži *55 50:01 201 Buček Petr 1994 Těmoce 162
6 Muži 40 *1 29:15 427 Tomčal Dušan 1973 Lipov 585
9 Muži 40 *2 30:22 434 Miškeřík Jan 1967 Lipov 576
10 Muži 40 *3 30:40 478 Králík Eduard 1973 AŠK Grafobal Skalica 573
11 Muži 40 *4 30:42 376 Nikodem Milan 1967 Spartak Myjava 570
20 Muži 40 *5 32:22 406 Brožík Jiří 1971 BK Hodonín 543
25 Muži 40 *6 32:38 410 Kaňa Miroslav 1968 Mikulčice 528
30 Muži 40 *7 33:38 211 Selucký Jiří 1965 Kyjov 513
52 Muži 40 *8 35:39 374 Nemček Stanislav 1970 ŠK Jablonica 447
53 Muži 40 *9 35:55 407 Kollár Martin 1974 Gbelski strýci 444
55 Muži 40 *10 35:58 225 Selucký Zbyněk 1968 Kyjov 438
58 Muži 40 *11 36:09 385 Haba Milan 1970 AC Malacky 429
61 Muži 40 *12 36:22 449 Halas Petr 1973 AK Drnovice 420
67 Muži 40 *13 36:55 366 Balšík Jiří 1967 Kyjov 402
68 Muži 40 *14 37:00 371 Machač Milan 1965 Břeclav 399
73 Muži 40 *15 37:27 489 Blažo Vladislav 1971 BK VIKTORIA H. Orešany 384
87 Muži 40 *16 38:14 435 Chocholáček Blažej 1966 Junior Holíč 342
88 Muži 40 *17 38:21 438 Pjajčík Vít 1969 Kanoistika ONV 339
89 Muži 40 *18 38:23 414 Viktora Milan 1966 Veslařský klub Hodonín 336
92 Muži 40 *19 38:33 401 Havlíček Michal 1971 ACES Team Karlovy Vary 327
93 Muži 40 *20 38:35 236 Blata Jan 1971 Šardice 324
100 Muži 40 *21 40:20 469 Orel Ivan 1968 Praha 306
105 Muži 40 *22 41:16 400 Uherek Miloslav 1972 Bzenec 291
119 Muži 40 *23 42:32 222 Šikuta Roman 1973 Kyjov 249
134 Muži 40 *24 46:37 242 Petříček Dan 1973 Kyjov 204
147 Muži 40 *25 50:01 273 Fric Evžen 1971 Těmice 165
152 Muži 40 *26 53:03 405 Chalupa Luděk 1971 Dubňany 150
15 Muži 50 *1 31:36 419 Klobučník Peter 1963 Dubnica nad Váhom 558
17 Muži 50 *2 32:13 234 Hubáček Josef 1961 Luhačovice 552
21 Muži 50 *3 32:25 382 Veverka Josef 1958 AC Čejkovice 540
26 Muži 50 *4 33:17 379 Guliš Václav 1959 Dolní Bojanovice 525
34 Muži 50 *5 33:49 422 Portášik Peter 1963 AŠK Grafobal Skalica 501
35 Muži 50 *6 33:50 493 Korvas Josef 1964 AK Hodonín 498
36 Muži 50 *7 34:00 389 Mikula Miroslav 1957 Radošovce 495
40 Muži 50 *8 34:36 390 Chrenka Josef 1957 AŠK Grafobal Skalica 483
46 Muži 50 *9 35:05 426 Slivka Miloš 1957 Veselí n. Moravou 465
48 Muži 50 *10 35:07 214 Zváč Jozef 1963 Gazárka klub Šaštín 459
51 Muži 50 *11 35:39 373 Medlen Marián 1960 Sekov Senica 450
59 Muži 50 *12 36:17 218 Bartoš Libor 1961 Hodonín 426
64 Muži 50 *13 36:46 409 Hradil Stanislav 1958 BK Hodonín 411
66 Muži 50 *14 36:48 244 Kocák Ferdinand 1957 Gbelski strýci 405
86 Muži 50 *15 38:10 391 Baumgartner Eduard 1957 Radošovce 345
91 Muži 50 *16 38:28 398 Kadubec Stanislav 1966 Vnorovy 330
102 Muži 50 *17 40:56 474 Hybl Lubomír 1958 SBK Wiky Kyjov 300
107 Muži 50 *18 41:24 446 Cvan Břetislav 1958 Brno 285
116 Muži 50 *19 42:20 381 Prčík Antonín 1955 Město Hodonín 258
118 Muži 50 *20 42:31 403 Kubík Bedřich 1957 Hodonín 252
124 Muži 50 *21 42:56 241 Slanina Miloslav 1962 Kostelec 234
142 Muži 50 *22 48:31 487 Šlampa Pavel 1960 Kyjov 180
28 Muži 60 *1 33:27 437 Topor Jaroslav 1954 AK Junior Holíč 519
41 Muži 60 *2 34:42 413 Varmuža Vladimír 1950 BK Hodonín 480
57 Muži 60 *3 36:06 380 Bartál Lubomír 1951 BK Hodonín 432
113 Muži 60 *4 41:55 482 Rízek Milan 1953 Skalica 267
129 Muži 60 *5 44:39 415 Novák Vladimír 1954 Ladan Mor.Nová Ves 219
44 Muži 65 *1 35:03 421 Dobrodenka Anton 1948 AK Dubnica 471
75 Muži 65 *2 37:34 394 Šohaj Josef 1948 Uherský Brod 378
85 Muži 65 *3 38:02 404 Kresánek Miroslav 1949 Bratislava 348
112 Muži 65 *4 41:52 375 Karas Karel 1945 Běžecký klub Hodonín 270
127 Muži 65 *5 44:10 453 Hajossy Miroslav 1946 Koválov 225
137 Muži 65 *6 46:55 477 Janota Michal 1945 AŠK Grafobal Skalica 195
98 Muži 70 *1 39:53 433 Joch František 1941 Arimo Strážnice ***
12 Ženy *1 30:42 420 Maníková Ĺubomíra 1986 JM Demolex Bardejov 567
16 Ženy *2 31:47 361 Korvasová Tereza 1996 USK Praha 555
32 Ženy *3 33:46 454 Pospíšilová Irena 1983 AHA Vyškov 507
38 Ženy *4 34:16 480 Slaníková Adriana 1993 AK Hodonín 489
65 Ženy *5 36:47 412 Martišová Michala 1983 ŠK Jablonica 408
69 Ženy *6 37:08 378 Kostrová Adriana 1993 Myjava 396
80 Ženy *7 37:41 485 Kusyová Veronika 1987 Brno 363
84 Ženy *8 37:55 232 Hálová Anna 1991 Kyjov 351
90 Ženy *9 38:28 233 Michálková Renata 1981 Hodonín 333
110 Ženy *10 41:34 462 Dermeková Stanislava 1985 Gbelski Strýci 276
115 Ženy *11 42:02 224 Šmídová Vendula 1981 Vracov 261
120 Ženy *12 42:33 432 Kršňáková Lucie 1983 Vřesovice 246
121 Ženy *13 42:36 226 Juříková Jana 1980 Vracov 243
125 Ženy *14 43:26 204 Navrátilová Zuzana 1985 Olomouc 231
128 Ženy *15 44:32 460 Dermeková Andrea 1981 TTK MR Skalica 222
138 Ženy *16 46:59 429 Klemová Magda 1993 Koryčany 192
139 Ženy *17 47:09 223 Polášková Jana 1989 Kyjov 189
140 Ženy *18 47:44 431 Mokrá Michaela 1993 Dambořice 186
145 Ženy *19 49:52 451 Lahodná Simona 1983 Brno 171
146 Ženy *20 49:58 176 Bučková Jana 1995 Těmice 168
153 Ženy *21 53:30 229 Nováková Pavla 1994 Klub přátel sv. Jána 147
70 Ženy 35 *1 37:12 397 Kadlecová Jana 1977 AK Hodonín 393
103 Ženy 35 *2 41:04 471 Zíšková Miroslava 1975 ŠK Jablonica 297
111 Ženy 35 *3 41:38 456 Pichová Dagmar 1977 Brno 273
114 Ženy 35 *4 41:57 492 Horňáčková Irena 1970 Veselí nad Mor. 264
117 Ženy 35 *5 42:24 212 Selucká Blanka 1970 Kyjov 255
130 Ženy 35 *6 45:02 475 Macáková Irena 1970 Hodonín 216
135 Ženy 35 *7 46:47 408 Kollárová Andrea 1977 Gbely 201
136 Ženy 35 *8 46:54 445 Štěrbová Pavla 1974 Kroměříž 198
143 Ženy 35 *9 48:42 221 Marčíková Vendulka 1978 Bzenec 177
150 Ženy 35 *10 51:33 215 Potůčková Hanka 1978 Bzenec 156
60 Ženy 45 *1 36:18 473 Kocúriková Blažena 1967 ŠK Jablonica 423
72 Ženy 45 *2 37:25 459 Hanáková Miroslava 1966 Sokol Bučovice 387
81 Ženy 45 *3 37:44 392 Durnová Marta 1964 Antalis-BRANOPAC Veselí n.M. 360
133 Ženy 45 *4 46:37 245 Urbanová Gabriela 1965 Piešťany 207
141 Ženy 45 *5 48:01 491 Soukalová Anna 1959 Vracov 183
149 Ženy 45 *6 50:11 440 Mrázová Miroslava 1965 Junior Holíč 159
151 Ženy 45 *7 53:03 464 Dermeková Janka 1961 Gbelskí  strýci 153

 

Absolutní pořadí

ŠTĚPÁNSKÝ BĚH V KYJOVĚ
Kyjov 26.12.2014 52.ročník
Absolutní pořadí – 8,2 km
C.poř. kategorie/pořadí čas číslo příjmení a jméno ročník oddíl/klub body
1 Muži *1 26:34 372 Olejníček Lukáš 1988 Masaryk RunBrno 600
2 Muži *2 27:10 203 Míč Robert 1992 VSK Uni Brno 597
3 Muži *3 27:26 402 Paulík Roman 1988 Lokomotiva Břeclav 594
4 Muži *4 28:14 387 Valachovič Jakub 1985 AC Malacky 591
5 Muži *5 29:14 476 Rehuš Lubomír 1985 AŠK Grafobal Skalica 588
6 Muži 40 *1 29:15 427 Tomčal Dušan 1973 Lipov 585
7 Muži *6 29:24 417 Viktora Milan ml. 1990 Veslařský klub Hodonín 582
8 Muži *7 29:54 430 Durďák Luděk 1977 SDH Rohatec 579
9 Muži 40 *2 30:22 434 Miškeřík Jan 1967 Lipov 576
10 Muži 40 *3 30:40 478 Králík Eduard 1973 AŠK Grafobal Skalica 573
11 Muži 40 *4 30:42 376 Nikodem Milan 1967 Spartak Myjava 570
12 Ženy *1 30:42 420 Maníková Ĺubomíra 1986 JM Demolex Bardejov 567
13 Muži *8 31:01 479 Bellay Peter 1988 TriVelo Rohatec/Skalica 564
14 Muži *9 31:12 467 Bílek Jan 1993 SKT Brankovice 561
15 Muži 50 *1 31:36 419 Klobučník Peter 1963 Dubnica nad Váhom 558
16 Ženy *2 31:47 361 Korvasová Tereza 1996 USK Praha 555
17 Muži 50 *2 32:13 234 Hubáček Josef 1961 Luhačovice 552
18 Muži *10 32:15 377 Klíma Tomáš 1980 EKOL Team 549
19 Muži *11 32:15 484 Žigo Martin 1989 behame.sk 546
20 Muži 40 *5 32:22 406 Brožík Jiří 1971 BK Hodonín 543
21 Muži 50 *3 32:25 382 Veverka Josef 1958 AC Čejkovice 540
22 Muži *12 32:27 424 Mixl Ota 1988 Žarošice 537
23 Muži *13 32:34 411 Zavadil Tomáš 1981 AŠK Grafobal Skalica 534
24 Muži *14 32:36 216 Záhončík David 1990 JAKO Borský Mikuláš 531
25 Muži 40 *6 32:38 410 Kaňa Miroslav 1968 Mikulčice 528
26 Muži 50 *4 33:17 379 Guliš Václav 1959 Dolní Bojanovice 525
27 Muži *15 33:21 384 Komárek Roman 1977 DHZ INA Skalica 522
28 Muži 60 *1 33:27 437 Topor Jaroslav 1954 AK Junior Holíč 519
29 Muži *16 33:35 465 Jurčík Jozef 1977 Skalica 516
30 Muži 40 *7 33:38 211 Selucký Jiří 1965 Kyjov 513
31 Muži *17 33:41 481 Bellay Ján 1982 Skalica 510
32 Ženy *3 33:46 454 Pospíšilová Irena 1983 AHA Vyškov 507
33 Muži *18 33:47 439 Janík David 1998 Kanoistika ONV 504
34 Muži 50 *5 33:49 422 Portášik Peter 1963 AŠK Grafobal Skalica 501
35 Muži 50 *6 33:50 493 Korvas Josef 1964 AK Hodonín 498
36 Muži 50 *7 34:00 389 Mikula Miroslav 1957 Radošovce 495
37 Muži *19 34:07 369 Košík Michal 1995 Veselí nad Moravou 492
38 Ženy *4 34:16 480 Slaníková Adriana 1993 AK Hodonín 489
39 Muži *20 34:33 490 Mesíček Andrej 1993 BK Viktoria Horné Orešany 486
40 Muži 50 *8 34:36 390 Chrenka Josef 1957 AŠK Grafobal Skalica 483
41 Muži 60 *2 34:42 413 Varmuža Vladimír 1950 BK Hodonín 480
42 Muži *21 34:46 228 Selucký Jan 1991 Kyjov 477
43 Muži *22 34:58 367 Tureček Tomáš 1979 Eurolamp, s.r.o. 474
44 Muži 65 *1 35:03 421 Dobrodenka Anton 1948 AK Dubnica 471
45 Muži *23 35:03 388 Šťastný Přemysl 1992 Šardice 468
46 Muži 50 *9 35:05 426 Slivka Miloš 1957 Veselí n. Moravou 465
47 Muži *24 35:07 206 Vojtek Jonáš 1991 Kyjov 462
48 Muži 50 *10 35:07 214 Zváč Jozef 1963 Gazárka klub Šaštín 459
49 Muži *25 35:19 472 Měsíček Jakub 1990 Družba Bukovany 456
50 Muži *26 35:27 483 Škopík Jakub 1993 Veselí nad M. 453
51 Muži 50 *11 35:39 373 Medlen Marián 1960 Sekov Senica 450
52 Muži 40 *8 35:39 374 Nemček Stanislav 1970 ŠK Jablonica 447
53 Muži 40 *9 35:55 407 Kollár Martin 1974 Gbelski strýci 444
54 Muži *27 35:55 448 Poláček Miloslav 1981 Praha 7 441
55 Muži 40 *10 35:58 225 Selucký Zbyněk 1968 Kyjov 438
56 Muži *28 36:04 416 Foltýn Roman 1984 Šardice 435
57 Muži 60 *3 36:06 380 Bartál Lubomír 1951 BK Hodonín 432
58 Muži 40 *11 36:09 385 Haba Milan 1970 AC Malacky 429
59 Muži 50 *12 36:17 218 Bartoš Libor 1961 Hodonín 426
60 Ženy 45 *1 36:18 473 Kocúriková Blažena 1967 ŠK Jablonica 423
61 Muži 40 *12 36:22 449 Halas Petr 1973 AK Drnovice 420
62 Muži *29 36:25 457 Hanák Petr 1994 Bučovice 417
63 Muži *30 36:33 447 Cerman Ivo 1991 Kyjov 414
64 Muži 50 *13 36:46 409 Hradil Stanislav 1958 BK Hodonín 411
65 Ženy *5 36:47 412 Martišová Michala 1983 ŠK Jablonica 408
66 Muži 50 *14 36:48 244 Kocák Ferdinand 1957 Gbelski strýci 405
67 Muži 40 *13 36:55 366 Balšík Jiří 1967 Kyjov 402
68 Muži 40 *14 37:00 371 Machač Milan 1965 Břeclav 399
69 Ženy *6 37:08 378 Kostrová Adriana 1993 Myjava 396
70 Ženy 35 *1 37:12 397 Kadlecová Jana 1977 AK Hodonín 393
71 Muži *31 37:24 209 Hanliak Jan 1984 Olomouc 390
72 Ženy 45 *2 37:25 459 Hanáková Miroslava 1966 Sokol Bučovice 387
73 Muži 40 *15 37:27 489 Blažo Vladislav 1971 BK VIKTORIA H. Orešany 384
74 Muži *32 37:33 240 Koukal Marek 1984 Kyjov 381
75 Muži 65 *2 37:34 394 Šohaj Josef 1948 Uherský Brod 378
76 Muži *33 37:37 441 Marton Daniel 1980 Kyjov 375
77 Muži *34 37:38 247 Válek Jaroslav 1990 Věteřov 372
78 Muži *35 37:39 246 Sedlář Jiří 1995 Kyjov 369
79 Muži *36 37:39 393 Holeček Ondřej 1984 Brno 366
80 Ženy *7 37:41 485 Kusyová Veronika 1987 Brno 363
81 Ženy 45 *3 37:44 392 Durnová Marta 1964 Antalis-BRANOPAC Veselí n.M. 360
82 Muži *37 37:49 488 Blažo Eduard 1991 BK VIKTORIA H. Orešany 357
83 Muži *38 37:50 207 Navrátil Lubomír 1981 Luhačovice 354
84 Ženy *8 37:55 232 Hálová Anna 1991 Kyjov 351
85 Muži 65 *3 38:02 404 Kresánek Miroslav 1949 Bratislava 348
86 Muži 50 *15 38:10 391 Baumgartner Eduard 1957 Radošovce 345
87 Muži 40 *16 38:14 435 Chocholáček Blažej 1966 Junior Holíč 342
88 Muži 40 *17 38:21 438 Pjajčík Vít 1969 Kanoistika ONV 339
89 Muži 40 *18 38:23 414 Viktora Milan 1966 Veslařský klub Hodonín 336
90 Ženy *9 38:28 233 Michálková Renata 1981 Hodonín 333
91 Muži 50 *16 38:28 398 Kadubec Stanislav 1966 Vnorovy 330
92 Muži 40 *19 38:33 401 Havlíček Michal 1971 ACES Team Karlovy Vary 327
93 Muži 40 *20 38:35 236 Blata Jan 1971 Šardice 324
94 Muži *39 38:36 423 Konečný Pavel 1990 Žarošice 321
95 Muži *40 38:39 466 Starčiak Boris 1977 Skalica 318
96 Muži *41 39:36 418 Němec Robin 1997 AJAC Brno 315
97 Muži *42 39:50 461 Míša Dušan 1978 Skalica 312
98 Muži 70 *1 39:53 433 Joch František 1941 Arimo Strážnice ***
99 Muži *43 40:04 202 Tomáš Martin 1977 Brno 309
100 Muži 40 *21 40:20 469 Orel Ivan 1968 Praha 306
101 Muži *44 40:54 486 Guček Richard 1977 Skalica 303
102 Muži 50 *17 40:56 474 Hybl Lubomír 1958 SBK Wiky Kyjov 300
103 Ženy 35 *2 41:04 471 Zíšková Miroslava 1975 ŠK Jablonica 297
104 Muži *45 41:05 365 Vašíček Tomáš 1981 Brno 294
105 Muži 40 *22 41:16 400 Uherek Miloslav 1972 Bzenec 291
106 Muži *46 41:23 468 Lev David 1978 Ježov 288
107 Muži 50 *18 41:24 446 Cvan Břetislav 1958 Brno 285
108 Muži *47 41:28 363 Letluška Jiří 1981 Kyjov 282
109 Muži *48 41:33 213 Smékal Libor 1975 Brno 279
110 Ženy *10 41:34 462 Dermeková Stanislava 1985 Gbelski Strýci 276
111 Ženy 35 *3 41:38 456 Pichová Dagmar 1977 Brno 273
112 Muži 65 *4 41:52 375 Karas Karel 1945 Běžecký klub Hodonín 270
113 Muži 60 *4 41:55 482 Rízek Milan 1953 Skalica 267
114 Ženy 35 *4 41:57 492 Horňáčková Irena 1970 Veselí nad Mor. 264
115 Ženy *11 42:02 224 Šmídová Vendula 1981 Vracov 261
116 Muži 50 *19 42:20 381 Prčík Antonín 1955 Město Hodonín 258
117 Ženy 35 *5 42:24 212 Selucká Blanka 1970 Kyjov 255
118 Muži 50 *20 42:31 403 Kubík Bedřich 1957 Hodonín 252
119 Muži 40 *23 42:32 222 Šikuta Roman 1973 Kyjov 249
120 Ženy *12 42:33 432 Kršňáková Lucie 1983 Vřesovice 246
121 Ženy *13 42:36 226 Juříková Jana 1980 Vracov 243
122 Muži *49 42:39 470 Zdvořáček Tomáš 1980 Brno 240
123 Muži *50 42:47 494 Flíček Jaroslav 1976 1. FC Čejkovice 237
124 Muži 50 *21 42:56 241 Slanina Miloslav 1962 Kostelec 234
125 Ženy *14 43:26 204 Navrátilová Zuzana 1985 Olomouc 231
126 Muži *51 43:36 231 Škranc Václav 1981 Kyjov 228
127 Muži 65 *5 44:10 453 Hajossy Miroslav 1946 Koválov 225
128 Ženy *15 44:32 460 Dermeková Andrea 1981 TTK MR Skalica 222
129 Muži 60 *5 44:39 415 Novák Vladimír 1954 Ladan Mor.Nová Ves 219
130 Ženy 35 *6 45:02 475 Macáková Irena 1970 Hodonín 216
131 Muži *52 45:10 208 Šebesta Kamil 1987 Kyjov 213
132 Muži *53 45:29 210 Šišák Igor 1976 Kyjov 210
133 Ženy 45 *4 46:37 245 Urbanová Gabriela 1965 Piešťany 207
134 Muži 40 *24 46:37 242 Petříček Dan 1973 Kyjov 204
135 Ženy 35 *7 46:47 408 Kollárová Andrea 1977 Gbely 201
136 Ženy 35 *8 46:54 445 Štěrbová Pavla 1974 Kroměříž 198
137 Muži 65 *6 46:55 477 Janota Michal 1945 AŠK Grafobal Skalica 195
138 Ženy *16 46:59 429 Klemová Magda 1993 Koryčany 192
139 Ženy *17 47:09 223 Polášková Jana 1989 Kyjov 189
140 Ženy *18 47:44 431 Mokrá Michaela 1993 Dambořice 186
141 Ženy 45 *5 48:01 491 Soukalová Anna 1959 Vracov 183
142 Muži 50 *22 48:31 487 Šlampa Pavel 1960 Kyjov 180
143 Ženy 35 *9 48:42 221 Marčíková Vendulka 1978 Bzenec 177
144 Muži *54 49:52 450 Kunický Lukáš 1986 Brno 174
145 Ženy *19 49:52 451 Lahodná Simona 1983 Brno 171
146 Ženy *20 49:58 176 Bučková Jana 1995 Těmice 168
147 Muži 40 *25 50:01 273 Fric Evžen 1971 Těmice 165
148 Muži *55 50:01 201 Buček Petr 1994 Těmoce 162
149 Ženy 45 *6 50:11 440 Mrázová Miroslava 1965 Junior Holíč 159
150 Ženy 35 *10 51:33 215 Potůčková Hanka 1978 Bzenec 156
151 Ženy 45 *7 53:03 464 Dermeková Janka 1961 Gbelskí  strýci 153
152 Muži 40 *26 53:03 405 Chalupa Luděk 1971 Dubňany 150
153 Ženy *21 53:30 229 Nováková Pavla 1994 Klub přátel sv. Jána 147

 

3,4km

ŠTĚPÁNSKÝ BĚH V KYJOVĚ
Absolutní pořadí 3 400 m
poř. kategorie/ pořadí čas číslo příjmení a jméno ročník oddíl/klub body
1 Junioři 1 11:41 13 Marenčík Ondrej 1996 AK Junior Holíč 600
2 Dorostenci 1 12:54 5 Půček Jaroslav 1997 AK Kyjov 597
3 Dorostenci 2 14:04 6 Bařina Petr 1998 Hodonín 594
4 Junioři 2 14:14 12 Cvan Vojtěch 1995 Brno 591
5 Muži 70 1 15:27 11 Husár Ferdinand 1944 Trenčín 588
6 Dorostenky 1 16:27 14 Rybaříková Tereza 1998 AK Olymp Brno 585
7 Juniorky 1 17:05 10 Pjajčíková Kateřina 1996 Kanoistika ONV 582
8 Muži 70 2 17:50 8 Kocák Ján 1940 Junior Holíč 579
9 Muži 70 3 18:47 15 Tomíšek Jindřich 1939 Orel Horní Moštěnice 576
10 Dorostenky 2 20:11 7 Belochová Monika 1998 AK Kyjov 573
11 Muži 70 4 21:31 9 Roučka Rudolf 1939 Junior Holíč 570
12 Muži 70 5 23:50 1 Machala Jaroslav 1938 Hluk 567
13 Dorostenky 3 23:50 4 Sedláčková Markéta 1997 AK Kyjov 564
14 Muži 70 6 24:03 3 Hána Květoslav 1937 VHS PLUS Veselí n.M. 561
Dorostenky 1997-1998 3 400 m
poř. kategorie/ pořadí čas číslo příjmení a jméno ročník oddíl/klub
1 Dorostenky 16:27 14 Rybaříková Tereza 1998 AK Olymp Brno
2 Dorostenky 20:11 7 Belochová Monika 1998 AK Kyjov
3 Dorostenky 23:50 4 Sedláčková Markéta 1997 AK Kyjov
Dorostenci 1997-1998 3 400 m
poř. kategorie/ pořadí čas číslo příjmení a jméno ročník oddíl/klub
1 Dorostenci 12:54 5 Půček Jaroslav 1997 AK Kyjov
2 Dorostenci 14:04 6 Bařina Petr 1998 Hodonín
Juniorky 1995-1996 3 400 m
poř. kategorie/ pořadí čas číslo příjmení a jméno ročník oddíl/klub
1 Juniorky 17:05 10 Pjajčíková Kateřina 1996 Kanoistika ONV
Junioři 1995-1996 3 400 m
poř. kategorie/ pořadí čas číslo příjmení a jméno ročník oddíl/klub
1 Junioři 11:41 13 Marenčík Ondrej 1996 AK Junior Holíč
2 Junioři 14:14 12 Cvan Vojtěch 1995 Brno

Žactvo

ŠTĚPÁNSKÝ BĚH V KYJOVĚ
1 STARŠÍ  ŽÁKYNĚ 1 700 m
kategorie čas číslo příjmení a jméno ročník oddíl/klub
1 ST.ŽÁKYNĚ 0:06:15 279 Elblová Barbora 1999 AK Olymp
2 ST.ŽÁKYNĚ 0:06:37 177 Čajková Kristýna 2002 AK Hodonín
3 ST.ŽÁKYNĚ 0:06:51 76 Lecianová Monika 2000 AK Kyjov
4 ST.ŽÁKYNĚ 0:06:58 260 Švejdová Zuzana 2002 AK Borský svätý Jur
5 ST.ŽÁKYNĚ 0:07:30 334 Holková Terezie 2001 AK KYjov
6 ST.ŽÁKYNĚ 0:07:38 64 Soldánová Jana
1999
AHA Vyškov
7 ST.ŽÁKYNĚ 0:07:38 96 Němcová Barbara 2002 Kyjov
8 ST.ŽÁKYNĚ 0:07:42 262 Novotná Magdaléna 2001 AK Kyjov
9 ST.ŽÁKYNĚ 0:07:57 174 Štvrtecká Karolína 2001 AK Borský svätý Jur
10 ST.ŽÁKYNĚ 0:08:30 83 Jagošová Klára 2001 AK Kyjov
11 ST.ŽÁKYNĚ 0:08:41 184 Kyselá Vendula 2001 Kanoistika ONV
2 STARŠÍ  ŽÁCI 1 700 m
kategorie čas číslo příjmení a jméno ročník oddíl/klub
1 ST.ŽÁCI 0:05:38 110 Karafiát Jan 1999 AK Kyjov
2 ST.ŽÁCI 0:05:40 51 Vodička Martin 2000 VSK Uni Brno
3 ST.ŽÁCI 0:06:04 19 Maláník Oldřich 1999 AK Hodonín
4 ST.ŽÁCI 0:06:14 26 Kopiar Jakub 1999 AC Malacky
5 ST.ŽÁCI 0:06:20 107 Hajný Hynek 2002 AK KYjov
6 ST.ŽÁCI 0:06:39 58 Macalík Daniel 2001 HBK Kyjov
7 ST.ŽÁCI 0:06:43 2 Ivánek Roman 2002 Veselí nad Moravou
8 ST.ŽÁCI 0:06:55 263 Krist Jiří 2002 AK Kyjov
9 ST.ŽÁCI 0:07:02 314 Křešťák Mikuláš 2004 AK Kyjov
10 ST.ŽÁCI 0:07:31 195 Kohút Kryštof 2002 Kyjov
11 ST.ŽÁCI 0:09:15 68 Pjajčík Michal 2001 Kanoistika ONV