Výsledky 2011

Štěpánský běh v Kyjově
Kyjov 26.12.2011 49.ročník
Absolutní pořadí           M, M-40,50,60,65, Ž, Ž 35 5,5 km
c.poř. kategorie / pořadí čas číslo příjmení a jméno ročník oddíl / klub body
1 MUŽI 1 0:16:49 76 Paulík Roman 1988 Lokomotiva Břeclav 600
2 MUŽI 2 0:16:59 51 Bajza Jakub 1990 AK ASICS Kroměříž 597
3 MUŽI 3 0:17:54 79 Valachovič Jakub 1985 AC Malacky 594
4 MUŽI 4 0:18:17 54 Rehuš Lubomír 1985 AŠK Grafobal Skalica 591
5 Junioři 1 0:18:29 109 Sasínek Filip 1996 AK Hodonín 588
6 MUŽI 5 0:18:32 117 Němeček Jiří 1982 AHA Vyškov 585
7 MUŽI 6 0:18:49 149 Procházka Michal 1982 PRŇ System 582
8 MUŽI 7 0:19:00 123 Durďák Luděk 1977 SDH Rohatec 579
9 MUŽI 8 0:19:08 47 Tomčal Dušan 1973 Lipov 576
10 MUŽI 9 0:19:25 77 Škrobák Jiří 1982 AK Hodonín 573
11 MUŽI 40 1 0:19:39 129 Miškeřík Jan 1967 Lipov 570
12 MUŽI 40 2 0:19:50 94 Brožík Jiří 1971 BK Hodonín 567
13 MUŽI 10 0:19:58 86 Ožvold Július 1975 AC Malacky 564
14 MUŽI 50 1 0:20:01 68 Klimeš Pavol 1958 SBK Wiky Kyjov 561
15 MUŽI 40 3 0:20:10 118 Hajzler Jiří 1963 AHA Vyškov 558
16 MUŽI 50 2 0:20:11 96 Veverka Josef 1958 AC Čejkovice 555
17 MUŽI 40 4 0:20:23 121 Korvas Josef 1964 BK Vnorovy 552
18 MUŽI 11 0:20:27 161 Spáčil Petr 1978 SCMT Zlín 549
19 MUŽI 12 0:20:37 148 Matyáš Radim 1975 SBK WIKY Kyjov 546
20 MUŽI 13 0:20:39 49 Machalínek Tomáš 1974 Kyjov 543
21 MUŽI 40 5 0:20:40 147 Selucký Jiří 1965 Kyjov 540
22 MUŽI 14 0:20:49 85 Zavadil Tomáš 1981 AŠK Grafobal Skalica 537
23 MUŽI 50 3 0:20:56 97 Guliš Václav 1959 Dolní Bojanovice 534
24 MUŽI 50 4 0:20:57 113 Chrenka Jozef 1957 AŠK Grafobal Skalica 531
25 MUŽI 50 5 0:21:17 114 Mikula Miroslav 1957 Radošovce 528
26 MUŽI 40 6 0:21:34 45 Minařík Miroslav 1971 EPS Kunovice 525
27 MUŽI 15 0:21:46 98 Baják Marek 1972 TJ Sokol Velké Bílovice 522
28 MUŽI 16 0:21:48 38 Jánoš Pavol 1984 BKVP Malacky 519
29 MUŽI 50 6 0:22:02 125 Čulen Ivan 1960 AŠK Grafobal Skalica 516
30 MUŽI 50 7 0:22:12 158 Medlen Marián 1960 SEKOV Senica 513
31 MUŽI 50 8 0:22:16 115 Baumgartner Eduard 1957 Radošovce 510
32 MUŽI 50 9 0:22:20 99 Hradil Stanislav 1958 Běžecký klub Hodonín 507
33 MUŽI 40 7 0:22:22 105 Chocholáček Blažej 1966 AK Junior Holíč 504
34 MUŽI 17 0:22:27 48 Měsíček Jakub 1990 AK Kyjov 501
35 MUŽI 60 1 0:22:35 81 Varmuža Vladimír 1950 Běžecký klub Hodonín 498
36 MUŽI 60 2 0:22:41 95 Bartál Lubomír 1951 Běžecký klub Hodonín 495
37 MUŽI 18 0:22:58 37 Blažo Eduard 1991 BK Viktoria Horné Orešany 492
38 Dorostenci 1 0:23:03 90 Mlčoch Jakub 1996 Kanoistika ONV 489
39 MUŽI 40 8 0:23:06 91 Pjajčík Vít 1969 Kanoistika Ostr.N.Ves 486
40 MUŽI 50 10 0:23:09 151 Bartoš Libor 1961 Hodonín 483
41 ŽENY 35 1 0:23:12 63 Durnová Marta 1964 Branopac Veselí n/Mor. 480
42 MUŽI 40 9 0:23:16 87 Haba Milan 1970 Malacky 477
43 MUŽI 19 0:23:20 128 Bellay Jan 1982 Skalica 474
44 MUŽI 20 0:23:31 164 Selucký Ján 1991 AK Kyjov 471
45 MUŽI 21 0:23:34 157 Jonáš Vojtek 1991 Kyjov 468
46 MUŽI 22 0:23:38 108 Vintr Tomáš 1983 Holíč 465
47 MUŽI 50 11 0:23:43 116 Rajčák Anton 1960 AŠK Grafobal Skalica 462
48 MUŽI 40 10 0:23:54 163 Selucký Zbyněk 1968 Kyjov 459
49 MUŽI 23 0:23:56 122 Korvas Petr 1972 Inline VESelí 456
50 ŽENY 1 0:23:59 50 Hálová Hana 1991 AK Kyjov 453
51 MUŽI 24 0:24:00 127 Šmýd Ladislav 1973 Vracov 450
52 MUŽI 40 11 0:24:09 167 Blažo Vladislav 1971 BK Viktoria Horné Orešany 447
53 MUŽI 60 3 0:24:14 71 Kresánek Miroslav 1949 Bratislava 444
54 MUŽI 25 0:24:28 156 Cerman Ivo 1991 Kyjov 441
55 MUŽI 40 12 0:24:29 165 Hřebačka Antonín 1964 Hodonín 438
56 MUŽI 26 0:24:30 74 Tureček Tomáš 1989 Kyjov 435
57 MUŽI 27 0:24:41 55 Kostelánský Pavel 1972 VHS PLUS Veselí n/M 432
58 MUŽI 50 12 0:24:42 120 Rízek Milan st. 1953 TTK RM Skalica 429
59 ŽENY 35 2 0:25:01 70 Klimešová Jana st. 1963 SBK WIKY Kyjov 426
60 Dorostenky 1 0:25:03 89 Silnicová Klára 1994 Kanoistika ONV 423
61 MUŽI 40 13 0:25:04 33 Kociňák Kvetoslav 1965 Gbely 420
62 MUŽI 28 0:25:06 176 Kalianko Štěpán 1975 TTC Olomouc 417
63 MUŽI 50 13 0:25:13 160 Hýbl Lubomír 1958 SBK WIKY Kyjov 414
64 MUŽI 65 1 0:25:26 119 Hajossy Miroslav 1946 Koválov 411
65 Juniorky 1 0:25:26 130 Hofírková Kateřina 1993 Atletický klub Hodonín 408
66 MUŽI 50 14 0:25:33 155 Navrátil Lubomír 1953 Vracov 405
67 MUŽI 65 2 0:25:36 83 Karas Karel 1945 BK Hodonín 402
68 MUŽI 40 14 0:25:41 154 Slanina Miroslav 1962 Kostelec 399
69 MUŽI 65 3 0:25:41 126 Janota Michal 1945 AŠK Grafobal Skalica 396
70 MUŽI 60 4 0:26:52 84 Tirpák Ondřej 1948 Junior Holíč 393
71 Dorostenky 2 0:27:03 153 Bašusová Martina 1998 AK Hodonín 390
72 MUŽI 29 0:27:04 44 Divácký Vladimír 1974 Svatobořice 387
73 MUŽI 65 4 0:27:07 102 Kubíček František 1946 Relax Dobré Pole 384
74 MUŽI 65 5 0:27:09 107 Kocák Ján 1940 AK Junior Holíč 381
75 MUŽI 40 15 0:27:14 43 Nenička Dušan 1968 Vlkoš 378
76 MUŽI 40 16 0:27:34 104 Havlíček Michal 1971 ACAS team Karlovy Vary 375
77 MUŽI 50 15 0:27:53 82 Novák Vladimír 1954 Ladan Mor.Nová Ves 372
78 MUŽI 30 0:27:58 53 Bajza Zdeněk 1979 Střítež nad Bečvou 369
79 MUŽI 40 17 0:28:04 150 Kundrata Jan 1966 Kyjov 366
80 MUŽI 50 16 0:28:21 66 Koutný Vojtěch 1958 Přerov 363
81 MUŽI 65 6 0:28:32 64 Tomíšek Jindřich 1939 Střechy Macháček Říkovice 360
82 MUŽI 60 5 0:28:47 75 Novosád Milan 1953 Vracov 357
83 MUŽI 31 0:30:30 21 Baldrián Petr 1972 Kyjov 354
84 MUŽI 32 0:30:30 20 Keňo Petr 1972 Kyjov 351
85 MUŽI 65 7 0:30:45 61 Hána Květoslav 1937 VHS PLUS Veselí n/M 348
86 MUŽI 50 17 0:30:53 72 Planka Vojtech 1955 BKVP Malacky 345
87 ŽENY 35 3 0:31:23 146 Soukalová Anna 1959 Vracov 342
88 MUŽI 40 18 0:31:36 111 Sasínek David 1970 Hodonín 339
89 MUŽI 60 6 0:31:37 166 Toman Josef 1950 BK Hodonín 336
90 Dorostenky 3 0:31:53 100 Planková Veronika 1995 AK Kyjov 333
91 ŽENY 35 4 0:31:59 106 Mrázová Miroslava 1965 AK Junio Holíč 330
92 MUŽI 65 8 0:32:58 112 Roučka Rudolf 1939 Junior Holíč 327
93 MUŽI 65 9 0:34:21 36 Soviš Jan 1938 KDU-ČSL Hluk 324
94 MUŽI 33 0:34:39 159 Slinták Petr 1986 UNI Brno – ASC Bučovice 321
95 Dorostenky 4 0:35:09 162 Větříšková Julie 1994 Strážnice 318
96 ŽENY 35 5 0:35:11 42 Číšková Jana 1966 Věteřov 315
97 MUŽI 34 0:35:11 40 Zbožínek Jonáš 1990 Bohuslavice 312
98 MUŽI 65 10 0:35:50 103 Kubík Josef 1938 SK Ptačina Adamov 309
Ředitel závodu: Vrbovský Alois Hlavní rozhodčí: Koplík Antonín

Děti

MLADŠÍ  ŽÁKYNĚ 1998 – 1999 2 000 m
poř. kategorie čas číslo příjmení a jméno ročník oddíl/klub
1. ML.ŽÁKYNĚ 8:17 1 13 Rybaříková Tereza 1998 AK Kyjov
2. ML.ŽÁKYNĚ 8:31 2 32 Korvasová Kateřina 1999 Atletický klub Hodonín
3. ML.ŽÁKYNĚ 8:32 3 12 Výletová Anna 1999 AK Kyjov
4. ML.ŽÁKYNĚ 9:16 4 8 Bělochová Monika 1998 AK Kyjov
MLADŠÍ  ŽÁCI 1998 – 1999 2 000 m
poř. kategorie čas číslo příjmení a jméno ročník oddíl/klub
1. ML.ŽÁCI 8:29 1 16 Hromek Jan 2000 AK Hodonín
14-15 roků
STARŠÍ  ŽÁKYNĚ 1996 – 1997 2 000 m
poř. kategorie čas číslo příjmení a jméno ročník oddíl/klub
1. ST.ŽÁKYNĚ 7:04 1 31 Korvasová Terezka 1996 Atletický klub Hodonín
2. ST.ŽÁKYNĚ 7:21 2 9 Kolajová Natálie 1997 AK Kyjov
3. ST.ŽÁKYNĚ 8:53 3 27 Hubáčková Denisa
1996
AHA Vyškov
14-15 roků
STARŠÍ  ŽÁCI 1996 – 1997 2 000 m
poř. kategorie čas číslo příjmení a jméno ročník oddíl/klub
1. ST.ŽÁCI 7:04 1 11 Bartoš Lubomír 1996 AK Škoda Plzeň
2. ST.ŽÁCI 7:09 2 17 Sasínek Patrik 1997 Atletický klub Hodonín
3. ST.ŽÁCI 7:17 3 5 Půček Jaroslav 1997 AK Kyjov
4. ST.ŽÁCI 7:40 4 6 Chrbját Antonín 1996 AK Kyjov
5. ST.ŽÁCI 8:22 5 30 Vašulka Martin 1997 AK Kyjov