Výsledky 2010

ŠTĚPÁNSKÝ BĚH
KYJOV 26.12.2010 48.ročník
5 500 m
MUŽI, MUŽI nad 40,50,60,65 let, ŽENY, ŽENY nad 35 let, Jun-ři, Jun-ky, Dor-ky, Dor-ci
kategorie / pořadí čas číslo příjmení a jméno ročník oddíl / klub body
MUŽI 1 0:16:40 140 Bajza Jakub 1990 AK ASICS Kroměříž 600
MUŽI 2 0:17:14 125 Paulík Roman 1988 Lokomotiva Břeclav 597
MUŽI 3 0:17:23 116 Kučera Martin 1980 VSK Univerzita Brno 594
MUŽI 4 0:17:39 115 Olejníček Lukáš 1988 AC Moravská Slávia Brno 591
MUŽI 5 0:18:06 133 Němeček Jiří 1982 AHA Vyškov 588
MUŽI 6 0:18:15 155 Michalčík Pavol 1980 Spartak Myjava 585
MUŽI 7 0:18:31 176 Janíček Jakub 1978 SL.SL.UH.Hradiště 582
MUŽI 8 0:18:41 174 Rehuš Lubomír 1985 AŠK Grafobal Skalica 579
MUŽI 9 0:19:02 153 Portašík Patrik 1983 AŠK Grafobal Skalica 576
MUŽI 10 0:19:38 137 Palkovič Tomáš 1985 Junior Holíč 573
MUŽI 40 1 0:19:47 154 Portášik Peter 1963 AŠK Grafobal Skalica 570
MUŽI 11 0:19:52 122 Brožík Jiří 1971 BK Hodonín 567
MUŽI 50 1 0:19:56 192 Klimeš Pavol 1958 SBK Wiky Kyjov 564
MUŽI 12 0:20:08 158 Tomčal Dušan 1973 AK Hodonín 561
Dorostenci 1 0:20:14 171 Kubalák Dominik 1994 AK Hodonín 558
MUŽI 40 2 0:20:17 185 Kadlec Petr 1965 Milotice 555
MUŽI 13 0:20:19 148 Trnka Roman 1972 INA Skalica 552
MUŽI 40 3 0:20:19 159 Miškeřík Jan 1967 Lipov 549
MUŽI 50 2 0:20:35 143 Veverka Josef 1958 AC Čejkovice 546
MUŽI 14 0:20:39 180 Tkáč Ondřej 1985 AK Hodonín 543
MUŽI 50 3 0:20:40 146 Guliš Václav 1959 Dolní Bojanovice 540
MUŽI 15 0:20:42 173 Durďák Luděk 1977 SDH Rohatec 537
MUŽI 16 0:20:48 177 Zavadil Tomáš 1981 AŠK Grafobal Skalica 534
MUŽI 17 0:20:57 128 Zimáček Petr 1977 SDH Čeložnice 531
MUŽI 40 4 0:21:06 183 Korvas Josef 1964 BK Vnorovy 528
MUŽI 50 4 0:21:10 151 Čulen Ivan 1960 AŠK Grafobal Skalica 525
MUŽI 50 5 0:21:25 160 Mikula Miroslav 1957 Radošovce 522
Junioři 1 0:21:26 126 Hloch Jaromír 1992 Lokomotiva Břeclav 519
MUŽI 40 5 0:21:29 169 Selucký Jiří 1965 Kyjov 516
MUŽI 50 6 0:21:41 156 Smolíček Milan 1960 Myjava 513
MUŽI 40 6 0:21:43 152 Ujhelyi Ján 1968 TJ Unín 510
MUŽI 18 0:21:45 172 Bureš Matěj 1990 AK Hodonín 507
MUŽI 19 0:21:50 191 Moudrý Vladimír 1990 Věteřov 504
MUŽI 60 1 0:21:53 165 Varmuža Vladimír 1950 Běžecký klub Hodonín 501
MUŽI 40 7 0:22:01 149 Vydarený Vladislav 1966 AŠK Grafobal Skalica 498
MUŽI 40 8 0:22:12 157 Bartoš Libor 1961 Hodonín 495
MUŽI 20 0:22:21 45 Minařík Miroslav 1971 EPS Kunovice 492
MUŽI 50 7 0:22:24 135 Palkovič Pavol 1959 Junior Holíč 489
MUŽI 40 9 0:22:42 138 Chocholáček Blažej 1966 AK Junior Holíč 486
Junioři 2 0:22:47 30 Selucký Jan 1991 AK Kyjov 483
MUŽI 21 0:22:52 43 Měsíček Jakub 1990 AK Kyjov 480
MUŽI 50 8 0:22:56 170 Smutný Zdeněk 1957 AHA Vyškov 477
ŽENY 35 1 0:22:56 168 Neubaerová Blanka 1974 LRS Vyškov 474
MUŽI 22 0:23:04 39 Slinták Petr 1986 UNI Brno – ASC Bučovice 471
MUŽI 50 9 0:23:06 161 Baumgartner Eduard 1957 Radošovce 468
Junioři 3 0:23:07 182 Cerman Ivo 1991 Kyjov 465
Dorostenky 1 0:23:08 127 Hofírková Kateřina 1993 AK Hodonín 462
MUŽI 50 10 0:23:11 164 Hradil Stanislav 1958 Běžecký klub Hodonín 459
ŽENY 35 2 0:23:12 167 Hynštová Marie 1957 Vyškov 456
MUŽI 50 11 0:23:16 114 Slivka Miloš 1957 Veselí nad Moravou 453
Junioři 4 0:23:19 181 Vojtek Jonáš 1991 Kyjov 450
Dorostenci 2 0:23:23 129 Bílek Jan 1993 UNI Brno 447
ŽENY 1 0:23:42 175 Farkašová Erika 1979 AŠK Grafobal Skalica 444
MUŽI 23 0:23:49 163 Machalínek Tomáš 1974 Kyjov 441
MUŽI 24 0:23:56 188 Bellay Jan 1982 Skalica 438
ŽENY 35 3 0:23:59 113 Durnová Marta 1964 Branpac Veselí n/Mor. 435
ŽENY 35 4 0:24:09 132 Hajzlerová Magdaléna 1973 AHA Vyškov 432
MUŽI 40 10 0:24:09 145 Bábík Antonín 1963 TJ Mogul Vacenovic 429
MUŽI 25 0:24:10 179 Šmýd Ladislav 1973 Vracov 426
MUŽI 50 12 0:24:16 119 Chrástek Pavel 1951 BK Hodonín 423
Juniorky 1 0:24:18 123 Hálová Hana 1991 AK Kyjov 420
MUŽI 26 0:24:19 178 Kalianko Štěpán 1975 TTC Olomouc 417
MUŽI 40 11 0:24:25 120 Mecl Karel 1963 BK Hodonín 414
MUŽI 27 0:24:27 130 Bílek Ivo 1974 SKT Brankovice 411
MUŽI 50 13 0:24:38 147 Prčík Antonín 1955 Město Hodonín 408
MUŽI 50 14 0:25:12 150 Rízek Milan st. 1953 TTK RM Skalica 405
MUŽI 50 15 0:25:20 195 Tureček Jan 1955 SBK WIKY Kyjov 402
MUŽI 65 1 0:25:20 121 Karas Karel 1945 BK Hodonín 399
MUŽI 60 2 0:25:21 184 Hajossy Miroslav 1946 Koválov 396
MUŽI 50 16 0:25:23 186 Navrátil Lubomír 1953 Vracov 393
ŽENY 2 0:25:31 134 Suráková Lenka 1990 AHA Vyškov 390
MUŽI 60 3 0:25:38 142 Tirpák Ondřej 1948 Junior Holíč 387
MUŽI 65 2 0:25:52 162 Janota Michal 1945 AŠK Grafobal Skalica 384
MUŽI 28 0:26:20 40 Guček Richard 1977 AŠK Grafobal Skalica 381
MUŽI 29 0:26:26 194 Tureček Tomáš 1979 Kyjov 378
MUŽI 40 12 0:27:08 193 Kundrata Jan 1966 Kyjov 375
MUŽI 30 0:27:16 131 Proniuk Radim 1973 STK Brankovice 372
MUŽI 50 17 0:27:22 141 Bartál Lubomír 1951 Běžecký klub Hodonín 369
Dorostenky 2 0:27:33 139 Vlková Zuzana 1996 Borský Svätý Jur 366
MUŽI 31 0:27:33 136 Vašíček Adam 1990 Hodonín 363
MUŽI 65 3 0:27:37 189 Tomíšek Jindřich 1939 Obec Říkovice 360
MUŽI 65 4 0:27:44 112 Hána Květoslav 1937 VHS PLUS Veselí n/M 357
MUŽI 32 0:28:16 190 Moudrý Emil 1989 Věteřov 354
ŽENY 35 5 0:29:26 44 Soukalová Anna 1959 Vracov 351
MUŽI 60 4 0:30:22 41 Guček Oto 1950 AŠK Grafobal Skalica 348
ŽENY 3 0:30:49 187 Navrátilová Zuzana 1985 Vracov 345
Dorostenci 3 0:31:05 118 Šlampa Jakub 1994 AK Kyjov 342
MUŽI 50 18 0:31:19 117 Šlampa Pavel 1960 AK Kyjov 339
MUŽI 50 19 0:32:18 166 Novák Vladimír 1954 Ladan Mor.Nová Ves 336
MUŽI 65 5 0:32:33 144 Roučka Rudolf 1939 Junior Holíč 333
MUŽI 65 6 0:34:52 124 Kubík Josef 1938 SK Ptačina Adamov 330
ředitel závodu : Ing. Jiří Vrbovský Hlavní rozhodčí : Antonín Koplík  

 

Dětský

2 10:10 hod.
MLADŠÍ  ŽÁKYNĚ 1997 – 1998 2 000 m 12-13 roků
poř. kategorie čas číslo příjmení a jméno ročník oddíl/klub body
1. ML.ŽÁKYNĚ 07:24 2 74 Kolajová Natálie 1997 AK Kyjov
2. ML.ŽÁKYNĚ 08:46 7 76
Rybaříková Tereza
1998 AK Kyjov
3. ML.ŽÁKYNĚ 09:01 8 75 Fuksová Mária 199 Borský Svätý Jur
4. ML.ŽÁKYNĚ 10:50 9 71 Bělochová Monika 1998 AK Kyjov
5. ML.ŽÁKYNĚ 10:54 10 72 Budíková Diminika 1998 AK Kyjov
3 10:10 hod.
MLADŠÍ  ŽÁCI 1997 – 1998 450 m 12-13 roků
poř. kategorie čas číslo příjmení a jméno ročník oddíl/klub body
1. ML.ŽÁCI 08:07 3 83 Větříšek Jakub 1997 Strážnice
2. ML.ŽÁCI 08:16 4 80 Žák Adam 1997 Strážnice
3. ML.ŽÁCI 08:39 5 82 Vašulka Martin 1997 AK Kyjov
4 9:40 hod.
STARŠÍ  ŽÁKYNĚ 1995 – 1996 2 000 m 14-15 roků
poř. kategorie čas číslo příjmení a jméno ročník oddíl/klub body
1. ST.ŽÁKYNĚ 07:12 1 81 Korvasová Terezka 1996 Atletický klub Hodonín
2. ST.ŽÁKYNĚ 08:39 6 73 Hubáčková Denisa 1996 AHA Vyškov
3. ST.ŽÁKYNĚ 10:58 11 78 Planková Veronika 1995 AK Kyjov
4. ST.ŽÁKYNĚ 10:59 12 77 Hlaváčová Natálie 1996 AK Kyjov
5. ST.ŽÁKYNĚ 10:59 13 79 Koblihová Gabriela 1996 AK Kyjov