Výsledky 2009

poř. kategorie číslo
příjmení a jméno
ročník
oddíl/klub
body
1. MUŽI 1 0:16:44 68 Kučera Martin 1980 VSK Univerzita Brno 600
2. MUŽI 2 0:16:51 28 Blaha Tomáš 1976 AK ASICS Kroměříž 597
3. MUŽI 3 0:16:58 57
Paulík Roman
1988
Břeclav
594
4. MUŽI 4 0:17:45 69 Olejníček Lukáš 1988 Moravská Slávie Brno 591
5. MUŽI 5 0:18:37 51 Michalčík Pavol 1980 AŠK Grafobal Skalica 588
6. MUŽI 40 1 0:18:44 29 Bětík Petr 1969 Sokol Opava 585
7. MUŽI 6 0:18:51 48 Rehuš Lubomír 1985 AŠK Grafobal Skalica 582
8. MUŽI 7 0:19:05 22 Brožík Jiří 1971 BK Hodonín 579
9. MUŽI 40 2 0:19:22 55 Portášik Peter 1963 AŠK Grafobal Skalica 576
10. MUŽI 8 0:19:26 63 Tomčal Dušan 1973 AK Hodonín 573
11. MUŽI 40 3 0:19:27 64 Miškeřík Jan 1967 Lipov 570
12. MUŽI 9 0:19:51 14 Šedík Pavel 1985 Svatobořice 567
13. MUŽI 50 1 0:20:11 18 Šmýd Jaroslav 1955 BK Hodonín 564
14. MUŽI 40 4 0:20:16 56 Viola Mauro 1965 Itálie 561
15. MUŽI 50 2 0:20:23 33
Chrenka Jozef
1957
AŠK Grafobal Skalica
558
16. ŽENY 1 0:20:37 59 Petříková Irena 1983 ASC Bučovice 555
17. MUŽI 40 5 0:20:44 106 Slezák Antonín 1961 Atletický klub Hodonín 552
18. MUŽI 50 3 0:20:45 19 Guliš Václav 1959 Dolní Bojanovice 549
19. MUŽI 40 6 0:20:46 73
Korvas Josef
1964
BK Vnorovy
546
20. MUŽI 10 0:20:53 101 Spáčil Petr 1978 Kyjov 543
21. MUŽI 40 7 0:21:01 45 Ujhelyi Ján 1968 TJ Unín 540
22. MUŽI 50 4 0:21:02 34 Mikula Miroslav 1957 Radošovce 537
23. MUŽI 11 0:21:10 98
Zavadil Tomáš
1981
Tatran Jablonica
534
24. MUŽI 40 8 0:21:19 36 Vydarený Vladislav 1966 AŠK Grafobal Skalica 531
25. MUŽI 40 9 0:21:24 50 Smolíček Milan 1960 Myjava 528
26. MUŽI 40 10 0:21:32 35 Čulen Ivan 1960 AŠK Grafobal Skalica 525
27. MUŽI 12 0:21:35 95 Bellay Peter 1988 SKALICA 522
28. MUŽI 50 5 0:21:39 61 Slivka Miloš 1957 Veselí nad Moravou 519
29. Junioři 1 0:21:40 52 Selucký Jan 1991 AK Kyjov 516
30. MUŽI 40 11 0:21:48 105 Bartoš Libor 1961 Hodonín 513
31. MUŽI 40 12 0:22:02 91
Selucký Jiří
1965
Kyjov
510
32. MUŽI 50 6 0:22:06 43 Varmuža Vladimír 1950 Běžecký klub Hodonín 507
33. MUŽI 13 0:22:07 7 Zimáček Radim 1979 SDH Čeložnice 504
34. MUŽI 40 13 0:22:39 5 Nenička Dušan 1968 Vlkoš 501
35. MUŽI 50 7 0:22:45 37 Baumgartner Eduard 1957 Radošovce 498
36. MUŽI 14 0:23:00 104 Polášek Vít 1976 Hodonín 495
37. Junioři 2 0:23:03 102
Moudrý Vladimír
1990
Věteřov
492
38. MUŽI 40 14 0:23:04 67 Chocholáček Blažej 1966 AK Junior Holíč 489
39. Juniorky 1 0:23:11 62
Kempná Žaneta
1991
AK Hodonín
486
40. ŽENY 2 0:23:14 88 Kadlecová Jana 1977 AK Hodonín 483
41. MUŽI 50 8 0:23:15 24 Bartál Lubomír 1951 BK Hodonín 480
42. MUŽI 15 0:23:27 89 Minařík Miroslav 1971 BK Hodonín 477
43. MUŽI 40 15 0:23:30 27 Doubrava Jiří 1962 SBK WiKY Kyjov 474
44. MUŽI 65 1 0:23:36 54 Joch František 1941 ARIMO Strážnice 471
45. Junioři 3 0:23:38 108
Cerman Ivo
1991
Kyjov
468
46. Juniorky 2 0:23:45 4 Hálová Hana 1991 AK Kyjov 465
47. MUŽI 50 9 0:23:56 44 Hradil Stanislav 1958 BK Hodonín 462
48. MUŽI 50 10 0:23:58 46 Rízek Milan st. 1953 TTK RM  Skalica 459
49. Dorostenci 1 0:24:06 38 Tesařík Tomáš 1994 CK Dacom Pharma Kyjov 456
50. MUŽI 40 16 0:24:08 8 Pjajčík Vít 1969 Kanoistika Ostrožská Nová Ves 453
51. MUŽI 40 17 0:24:10 17
Bábík Antonín
1963
TJ MOGUL VACENOVICE
450
52. MUŽI 50 11 0:24:11 20 Prčík Antonín 1955 Město Hodonín 447
53. MUŽI 40 18 0:24:24 21 Mecl Karel 1963 BK Hodonín 444
54. MUŽI 60 1 0:24:33 23 Karas Karel 1945 BK Hodonín 441
55. MUŽI 50 12 0:24:35 49
Kožíšek Dušan
1955
AŠK Grafobal Skalica
438
56. Junioři 4 0:24:36 74 Měsíček Jakub 1990 AK Kyjov 435
57. Junioři 5 0:24:40 109 Vojtek Jonáš 1991 Kyjov 432
58. Junioři 6 0:24:45 103 Měsíček Jakub 1990 AK Kyjov 429
59. MUŽI 16 0:24:54 3 Krist Jan 1972 AK Kyjov 426
60. MUŽI 17 0:25:01 71 Šmýd Ladislav 1973 Vracov 423
61. MUŽI 60 2 0:25:07 47
Janota Michal
1945
AŠK Grafobal Skalica
420
62. MUŽI 50 13 0:25:13 100 HýbL Lubomír 1958 SBK WiKY Kyjov 417
63. MUŽI 40 19 0:25:18 53 Selucký Zbyněk 1968 Kyjov 414
64. MUŽI 18 0:25:25 81
Tesařík Pavel
1989
AK Kyjov
411
65. MUŽI 60 3 0:25:48 65 Tirpák Ondřej 1948 Junior Holíč 408
66. Dorostenky 3 0:25:55 26 Hlaváčová Kateřina 1994 Atletický klub Hodonín 405
67. MUŽI 19 0:25:56 107 Kalianko Štěpán 1975 TTC Olomouc 402
68. MUŽI 20 0:26:06 93
Kováč Martin
1974
MASARIK TRENČÍN
399
69. ŽENY 35 1 0:26:14 60 Durnová Marta 1964 BRANOPAC Veselí nad Mor. 396
70. MUŽI 21 0:26:20 96 Bellay Jan 1982 Skalica 393
71. MUŽI 60 4 0:26:28 82 Hajossy Miroslav 1946 Koválov 390
72. Junioři 7 0:26:28 87 Zbožínek Jonáš 1990 Bohuslavice 387
73. MUŽI 22 0:26:35 86 Petříček Dan 1973 AK Kyjov 384
74. ŽENY 35 2 0:26:44 94 Janíková Gabriela 1966 Malacky 381
75. MUŽI 23 0:26:51 85 Havlíček Michal 1971 ACES team Karlovy Vary 378
76. Dorostenky 4 0:26:56 30 Raisiglová Markéta 1993 AK Kyjov 375
77. MUŽI 40 20 0:27:00 97 Kundrata Jan 1966 Kyjov 372
78. MUŽI 24 0:27:02 75 Víleta Tomáš 1989 AK Kyjov 369
79. Dorostenky 5 0:27:11 2
Pazourková Lenka
1993
ACP OLYMP Brno
366
80. MUŽI 40 21 0:27:18 31 Janovský Zdeněk 1965 Strání 363
81. Dorostenci 2 0:27:23 39 Navrátil Jan 1995 CK Dacom Pharma Kyjov 360
82. ŽENY 3 0:27:53 72 Šmídová Vendula 1981 Vracov 357
83. MUŽI 65 2 0:27:56 58 Hána Květoslav 1937 VHS plus Veselí nad Mor. 354
84. ŽENY 35 3 0:28:37 92
Soukalová Ana
1959
Vracov
351
85. ŽENY 35 4 0:29:55 90 Zapletalová Zdenka 1966 AK Kyjov 348
86. ŽENY 4 0:30:02 99 Kocúriková Marcela 1987 Jablonica 345
87. ŽENY 35 5 0:31:22 83 Pinterová Jana 1974 Nechvalín 342
88. MUŽI 65 3 0:32:00 13
Soviš Jan
1938
ČSL Hluk
339
89. MUŽI 65 4 0:34:10 66 Roučka Rudolf 1939 Junior Holíč 336
90. MUŽI 65 5 0:34:11 11 Machala Jaroslav 1938 Sokol Veselí n/M 333

Dětské

10:10 hod.
ŽÁCI 1994-1997 2 000 m
poř. kategorie čas číslo příjmení a jméno ročník oddíl/klub
1. ML.ŽÁCI 7:30 1 6 Kubalák Dominik 1994 Atletický klub Hodonín
2. ML.ŽÁCI 7:37 2 10 Nikl Filip 1995 Kanoistika Ostrožská Nová Ves
3. ML.ŽÁCI 7:45 3 42 Goiš Jindřich 1995 AK Hodonín
4. ML.ŽÁCI 7:49 4 70 Šlampa Jakub 1994 AK Kyjov
5. ML.ŽÁCI 8:13 6 15 Gerspitzer Josef 1995 AK Kyjov
6. ML.ŽÁCI 8:53 7 84 Pintera Patrik 1997 Nechvalín
7. ML.ŽÁCI 9:40 9 32 Vašulka Martin 1997 AK Kyjov
8. ML.ŽÁCI 9:42 10 41 Klvaň Josef 1996 CK DaconPharma Kyjov
9. ML.ŽÁCI 10:01 11 40 Mezík Adam 1996 CK DaconPharma Kyjov
  ŽÁKYNĚ 1994-1997 2 000 m
10. ŽÁKYNĚ 8:03 5 1 Kolajová Natálie 1997 AK Kyjov
11. ŽÁKYNĚ 8:59 8 25 Hlaváčová Zdenka 1997 Atletický klub Hodonín
12. ŽÁKYNĚ 10:09 12 9 Pjajčíková Kateřina 1996 Kanoistika ONV
13. ŽÁKYNĚ 10:43 13 16 Gerspitzerová Markéta 1995 AK Kyjov
14. ŽÁKYNĚ 12 Solaříková Julie 2000 Rohatec