Výsledky 2008

ŠTĚPÁNSKÝ BĚH Kyjov
Dospělí 5500m
Pořadí Kateg. Poř. Výkon číslo Příjmení a jméno Roč. nar. Příslušnost body
22 Dorostenci 1 20:04 48 Zavadil Stanislav 1992 AK Kroměříž 537
23 Dorostenci 2 20:05 31 Hloch Jaromír 1992 Lokomotiva Břeclav 534
44 Dorostenci 3 22:26 92 Selucký Jan 1991 AK Kyjov 471
53 Dorostenky 1 23:18 27 Hálová Hana 1991 AK Kyjov 444
95 Dorostenky 2 29:26 5 Tlachová Veronika 1994 AK Hodonín 318
28 Junioři 1 20:28 39 Bureš Matěj 1990 AK Hodonín 519
36 Junioři 2 21:15 55 Moudrý Vladimír 1990 Věteřov 495
38 Junioři 3 21:31 167 Ronek Martin 1990 AK Kyjov 489
58 Junioři 4 23:41 57 Měsíček Jakub 1990 Sokol Sobůlky 429
66 Junioři 5 24:27 11 Gazda Josef 1990 AK Kyjov 405
76 Junioři 6 25:11 42 Budík Marek 1990 AK Kyjov 375
1 Muži 1 16:56 1 Kučera Martin 1980 VSK UNI Brno 600
2 Muži 2 17:02 29 Paulík Roman 1988 Lokomotiva Břeclav 597
3 Muži 3 17:39 3 Olejníček Lukáš 1988 AC MS Brno 594
5 Muži 4 18:19 22 Brožík Jiří 1971 BK Hodonín 588
6 Muži 5 18:21 36 Pálkovič Tomáš 1985 AK junior Holíč 585
7 Muži 6 18:30 13 Rehuš Lubomír 1985 AŠK Grafobal Skalica 582
8 Muži 7 18:36 26 Portasik Patrik 1983 ASK Grafobal Skalica 579
10 Muži 8 19:03 96 Matuš Jan 1988 MAC Rača 573
12 Muži 9 19:21 54 Tomčal Dušan 1973 AK Hodonín 567
14 Muži 10 19:33 38 Hřib Jakub 1988 AK Kroměříž 561
18 Muži 11 19:52 75 Škrobák Jiří 1982 AK Hodonín 549
25 Muži 12 20:08 69 Spáčil Petr 1978 SCMT Zlín 528
26 Muži 13 20:08 14 Trnka Roman 1972 INA Skalica 525
31 Muži 14 20:46 50 Končitík Andrej 1985 Junior Holíč 510
40 Muži 15 21:57 4 Tomeček Eduard 1969 Strážnice 483
45 Muži 16 22:46 33 Vála David 1978 Brno 468
46 Muži 17 22:50 51 Zimáček Petr 1977 Hasiči Čelovnice 465
51 Muži 18 23:16 2 Hochman Radek 1984 Sokol Kostelec 450
61 Muži 19 24:05 63 Šmýd Ladislav 1973 Vracov 420
62 Muži 20 24:11 28 Pjajčík Vít 1969 Kanoistika ONV 417
64 Muži 21 24:20 80 Richter Lukáš 1983 Kyjov 411
67 Muži 22 24:36 91 Tureček Tomáš 1979 Kyjov 402
69 Muži 23 24:42 16 Hyža Ivan 1985 Outdoor Skalica 396
72 Muži 24 24:49 40 Kostelánský Pavel 1972 VHS Veselí n/Mor. 387
74 Muži 25 24:53 46 Bílek Ivo 1974 SKT Brankovice 381
79 Muži 26 25:25 72 Havlíček Michal 1971 ACES team K. Vary 366
82 Muži 27 26:35 97 Macejka Ondrej 1988 Gbely 357
87 Muži 28 27:19 20 Bujala Pavol 1984 Skalica 342
90 Muži 29 27:34 84 Chára Milan 1979 Kyjov 333
91 Muži 30 27:59 43 Matula Lukáš 1985 Aktivní Horňácko Malá Vrbka 330
11 Muži 40 1 19:19 23 Portasik Peter 1963 ASK Grafobal Skalica 570
13 Muži 40 2 19:25 53 Miškeřík Jan 1967 Lipov 564
15 Muži 40 3 19:36 95 Nenička Pavel 1963 Vlkoš 558
16 Muži 40 4 19:43 94 Korvas Josef 1964 BK Hodonín 555
17 Muži 40 5 19:44 25 Hutyra Jaroslav 1962 ASK Grafobal Skalica 552
19 Muži 40 6 19:55 37 Veselý Petr 1967 AK Kroměříž 546
24 Muži 40 7 20:06 8 Guliš Václav 1959 Dolní Bojanovice 531
27 Muži 40 8 20:17 18 Vydarený Vladislav 1966 AŠK Grafobal Skalica 522
29 Muži 40 9 20:34 35 Pálkovič pavol 1959 AK junior Holíč 516
34 Muži 40 10 21:08 82 Bartoš Libor 1961 Hodonín 501
35 Muži 40 11 21:10 15 Ujhely Jan 1968 TJ Unín 498
37 Muži 40 12 21:19 81 Selucký Jiří 1965 Kyjov 492
48 Muži 40 13 22:58 49 Chocholáček Blažej 1966 AK junior Holíč 459
52 Muži 40 14 23:17 47 Malušek Miroslav 1965 Ostrava – Poruba 447
55 Muži 40 15 23:25 58 Mecl Karel 1963 BK Hodonín 438
59 Muži 40 16 23:51 7 Bílek Stanislav 1966 Dolní Bojanovice 426
77 Muži 40 17 25:15 93 Selucký Zbyněk 1968 Kyjov 372
84 Muži 40 18 26:49 76 Škojec Jaroslav 1962 Bánská Bystrica 351
86 Muži 40 19 27:06 89 Kundrata Jan 1966 Kyjov 345
94 Muži 40 20 28:18 77 Škojec Ludovít 1961 Bánská Bystrica 321
4 Muži 50 1 18:16 78 Klimeš Pavol 1958 SBK Wiki Kyjov 591
20 Muži 50 2 19:56 85 Veverka Josef 1958 AC Čejkovice 543
21 Muži 50 3 19:59 64 Chrenka Jozef 1957 AŠK Grafobal Skalica 540
30 Muži 50 4 20:39 21 Šmýd Jaroslav 1955 BK Hodonín 513
33 Muži 50 5 21:00 52 Slivka Miloš 1957 SBK Wiki Kyjov 504
41 Muži 50 6 22:03 34 Varmuža Vladimír 1958 BK Hodonín 480
42 Muži 50 7 22:11 65 Baumgartner Eduard 1957 Radošovce 477
43 Muži 50 8 22:17 9 Bartál Lubomír 1951 BK Hodonín 474
47 Muži 50 9 22:53 32 Knapek Miroslav 1955 TJ Lodní sporty Brno 462
50 Muži 50 10 23:04 66 Rajčák Anton 1960 AŠK Grafobal Skalica 453
54 Muži 50 11 23:19 12 Kožíšek Dušan 1955 AŠK Grafobal Skalica 441
56 Muži 50 12 23:28 19 Rýzek Milan 1953 TTKRM Skalica 435
57 Muži 50 13 23:33 88 Kocák Ferdinand 1957 AK Junior Holíč 432
65 Muži 50 14 24:22 10 Prčík Antonín 1955 Město Hodonín 408
70 Muži 50 15 24:43 90 Tureček jan 1955 SBK Wiki Kyjov 393
75 Muži 50 16 24:56 86 Hýbl Lubomír 1958 SBK Wiki Kyjov 378
81 Muži 50 17 25:47 56 Chrástek Pavel 1951 BK Hodonín 360
83 Muži 50 18 26:42 99 Janovský Zdeněk 1965 Strání 354
98 Muži 50 19 33:12 98 Matuš  Jan 1954 AK Junior Holíč 309
68 Muži 60 1 24:41 17 Janota Michal 1945 AŠK Grafobal Skalica 399
73 Muži 60 2 24:50 44 Hajošík Miroslav 1946 Kovalov 384
78 Muži 60 3 25:17 71 Joch František 1941 Rimo Strážnice 369
88 Muži 60 4 27:25 59 Hána Květoslav 1937 VHS Veselí n/Mor. 339
92 Muži 60 5 28:01 67 Karas Karel 1945 BK Hodonín 327
93 Muži 60 6 28:08 70 Andrešič Petr 1946 Vracov 324
99 Muži 60 7 33:42 62 Roučka Rudolf 1939 Junior Holíč 306
9 Ženy 1 18:47 41 Vodičková Radka 1984 RPG Brno 576
32 Ženy 2 20:58 74 Petříková Irena 1983 AHA Vyškov 507
39 Ženy 3 21:50 30 Knapková Miroslava 1980 Brno 486
49 Ženy 4 23:02 45 Chovancová Jaroslava 1986 Nej Okna Hrubá Vrbka 456
60 Ženy 5 23:52 87 Zetochová Jana 1986 AK Hodonín 423
63 Ženy 6 24:17 83 Kadlecová Jana 1977 AK Hodonín 414
71 Ženy 7 24:44 60 Durnová Marta 1964 BRANOPAC Veselí n/Mor. 390
80 Ženy 8 25:37 79 Klimešová Jana 1963 SBK Wiki Kyjov 363
85 Ženy 9 26:51 61 Němečková Blanka 1970 VHS Veselí n/Mor. 348
89 Ženy 10 27:26 68 Soukalová Anna 1959 Vracov 336
96 Ženy 11 29:33 6 Tomečková Pavlína 1973 Strážnice 315
97 Ženy 12 29:43 73 Zapletalová Lenka 1966 Kyjov 312

Žactvo

ŠTĚPÁNSKÝ BĚH Kyjov
Místo konání START a CÍL –  U Vodojemu Kyjov
Pořadatel Atletický klub Kyjov
Datum 26. Prosince 2008
Žactvo 2000m
Pořadí Start. číslo Příjmení a jméno Kateg. Poř. Roč. nar. Příslušnost Výkon
2 155 Nikl Filip ZciMl 1 1995 Kanoistika ONV 07:18
5 151 Gerspitzer Josef ZciMl 2 1995 AK Kyjov 07:41
7 162 Goyš Jindřich ZciMl 3 1995 AK Hodonín 07:45
10 160 Navrátil Jan ZciMl 4 1995 CK DaconPharma Kyjov 08:18
13 159 Zlámal Jan ZciMl 5 1995 CK DaconPharma Kyjov 08:29
1 161 Kubalák Dominik ZciSt 1 1994 AK Hodonín 07:06
3 152 Jurásek Filip ZciSt 2 1993 AK Kyjov 07:25
4 163 Bílek Jan ZciSt 3 1993 VSK UNI Brno 07:39
6 158 Dobeš Jakub ZciSt 4 1993 Brno 07:43
11 157 Kolajová Natálie ZkyMl 1 1997 AK Kyjov 08:18
17 150 Gerspitzerová Markéta ZkyMl 2 1995 AK Kyjov 10:04
18 156 Pjajčiková Kateřina ZkyMl 3 1996 Kanoistika ONV 10:19
19 145 HLAVÁČOVÁ Natálie ZkyMl 4 1996 AK Kyjov 11:03
8 148 Hofírková Kateřina ZkySt 1 1993 AK Hodonín 08:01
9 146 Rajsiglová Markéta ZkySt 2 1993 AK Kyjov 08:14
12 153 HLAVÁČOVÁ Kateřina ZkySt 3 1994 SBK Wiki Kyjov 08:19
14 149 Pazourková Lenka ZkySt 4 1993 AK Kyjov 09:05
15 154 Drmolová Jitka ZkySt 5 1993 AK Kyjov 09:10
16 147 Hromková Pavlína ZkySt 6 1994 AK Kyjov 09:21